Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 nov. 2016 și 5 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
Proiectare sisteme de securitate
Proiectare sisteme de securitate
Achizitie sistem control acces cu tag-uri de proximitate
Proiectare sisteme de securitate Numar de referinta: 50
Achizitie servicii programare usi
Achizitie taguri pentru control acces
Achizitie telecomanda automatizare poarta
ACHIZITIE TAG DE PROXIMITATE 50 BUC
Achizitie sistem control acces automatizare poarta auto
Proiectare sisteme de securitate
Automatizare porti auto
Lucrari de executie si montare a 2 CPL sistem control acces
Achizitie sistem control acces cu tag de proximitate
Sistem video interfonie la sediul G.F.J. Hunedoara
Achizitie lucrari executie si montare sistem acces
echipamente TVCI
Cartela de proximitate personalizata
Extensie sistem video
Reparatie poarta control acces cu cartela de proximitate
Revizie si complectare sistem de supraveghere video
Cablaj internet si telefonie intr-un corp de cladire
Sistem de supraveghere video/pret per camera
Sistem de supraveghere video/pret per camera
Sistem de supraveghere video/pret per camera
Sistem de supraveghere video/pret per camera
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18589414
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
53.224 RON
Profit net
1.399 RON
Capitaluri proprii
22.017 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.085 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.311 RON | 76.666 RON | 109.572 RON | 142.154 RON | 81.784 RON | 66.985 RON | 180.626 RON | 240.943 RON | 56.729 RON | 100.881 RON | 43.090 RON | 67.970 RON | 97.228 RON | 97.472 RON | 59.095 RON | 70.061 RON | 53.224 RON |
| Profit net | -308 RON | -1.432 RON | -5.047 RON | 2.353 RON | -1.675 RON | -3.253 RON | 27.384 RON | 158.176 RON | 12.124 RON | 38.199 RON | 6.745 RON |
Comparație cu 32 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.051 RON |
| 36.789 RON |
| 27.403 RON |
| 19.380 RON |
| 70 RON |
| 1.399 RON |
| Total active | 8.665 RON | 11.634 RON | 18.661 RON | 11.319 RON | 15.170 RON | 9.519 RON | 29.752 RON | 187.580 RON | 188.761 RON | 230.028 RON | 233.575 RON | 269.959 RON | 313.304 RON | 115.458 RON | 40.676 RON | 45.849 RON | 25.105 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.809 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 8.665 RON | 11.634 RON | 18.661 RON | 11.319 RON | 15.170 RON | 9.519 RON | 29.752 RON | 187.580 RON | 188.761 RON | 230.028 RON | 233.575 RON | 269.959 RON | 313.304 RON | 115.458 RON | 38.867 RON | 45.849 RON | 25.105 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.779 RON | -3.211 RON | -8.258 RON | -5.904 RON | -7.579 RON | -10.832 RON | 16.553 RON | 174.728 RON | 186.853 RON | 225.052 RON | 231.796 RON | 265.847 RON | 302.636 RON | 27.623 RON | 40.618 RON | 20.688 RON | 22.017 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.444 RON | 14.845 RON | 26.919 RON | 17.223 RON | 22.749 RON | 20.351 RON | 13.199 RON | 12.852 RON | 1.908 RON | 4.976 RON | 1.779 RON | 4.112 RON | 10.668 RON | 87.835 RON | 58 RON | 25.161 RON | 3.088 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|