Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18690604
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GRIGORII CLAUDIA
Prin: IVANOV NASTASIA
Prin: GRIGORII CLAUDIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
197.420 RON
Profit net
4.220 RON
Capitaluri proprii
17.736 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 144.492 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 120.646 RON | 125.065 RON | 127.040 RON | 100.247 RON | 87.127 RON | 99.477 RON | 122.091 RON | 117.043 RON | 197.420 RON |
| Profit net | 49.080 RON | 26.112 RON | 18.341 RON | 12.118 RON | 7.484 RON | 10.018 RON | 8.017 RON | -6.052 RON | 4.220 RON |
| Total active | 75.656 RON | 70.303 RON | 74.669 RON | 75.731 RON | 103.166 RON | 100.900 RON | 83.790 RON | 80.549 RON | 56.329 RON |
| Active imobilizate | 81 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 62 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2017.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 75.575 RON | 70.303 RON | 74.669 RON | 75.731 RON | 103.166 RON | 100.900 RON | 83.790 RON | 80.549 RON | 56.329 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.820 RON | 26.852 RON | 19.081 RON | 12.858 RON | 20.342 RON | 30.359 RON | 38.376 RON | 13.516 RON | 17.736 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.836 RON | 43.451 RON | 55.588 RON | 62.873 RON | 82.824 RON | 70.541 RON | 45.414 RON | 67.033 RON | 38.593 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|