Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18736485
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CSENTERI ZSOLT LEVENTE
Prin: CSENTERI ZSOLT LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
544.082 RON
Profit net
430.790 RON
Capitaluri proprii
430.990 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 983.501 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 270.686 RON | 342.807 RON | 150.239 RON | 70.777 RON | 131.556 RON | 73.442 RON | 3.558 RON | 69.632 RON | 462.186 RON | 791.760 RON | 783.164 RON | 1.122.749 RON | 1.003.665 RON | 750.520 RON | 976.861 RON | 544.082 RON |
| Profit net | 79.171 RON | 72.374 RON | -23.412 RON | -5.939 RON | 64.603 RON | -12.480 RON | -25.302 RON | 38.899 RON | 425.243 RON | 737.941 RON | 766.232 RON | 1.091.835 RON | 891.690 RON |
Comparație cu 611 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 638.666 RON |
| 740.796 RON |
| 430.790 RON |
| Total active | 379.516 RON | 305.873 RON | 120.291 RON | 35.940 RON | 126.414 RON | 117.230 RON | 104.243 RON | 154.099 RON | 589.580 RON | 1.346.271 RON | 2.875.811 RON | 3.967.197 RON | 1.093.461 RON | 999.933 RON | 976.684 RON | 495.598 RON |
|---|
| Active imobilizate | 73.517 RON | 46.564 RON | 24.178 RON | 2.302 RON | 336 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 305.999 RON | 259.309 RON | 96.113 RON | 33.638 RON | 126.078 RON | 117.230 RON | 104.243 RON | 154.099 RON | 589.580 RON | 1.346.271 RON | 2.875.811 RON | 3.967.197 RON | 1.093.461 RON | 999.933 RON | 976.684 RON | 495.598 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 79.371 RON | 72.574 RON | -23.212 RON | -29.151 RON | 35.452 RON | -41.631 RON | -66.933 RON | -28.034 RON | 397.209 RON | 1.135.150 RON | 2.624.997 RON | 3.716.832 RON | 891.890 RON | 638.866 RON | 740.996 RON | 430.990 RON |
|---|
| Datorii totale | 300.145 RON | 233.299 RON | 143.503 RON | 65.091 RON | 90.962 RON | 158.861 RON | 171.176 RON | 182.133 RON | 192.371 RON | 211.121 RON | 250.814 RON | 250.365 RON | 201.571 RON | 361.067 RON | 235.688 RON | 64.608 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|