Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1879057
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VĂLEANU VASILE
Prin: VĂLEANU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
635.312 RON
Profit net
44.744 RON
Capitaluri proprii
297.383 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 499.800 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 270.338 RON | 317.128 RON | 281.571 RON | 362.365 RON | 210.542 RON | 315.697 RON | 417.975 RON | 416.511 RON | 349.031 RON | 369.985 RON | 287.513 RON | 393.061 RON | 416.302 RON | 459.904 RON | 430.195 RON | 635.312 RON |
| Profit net | -41.915 RON | -7.358 RON | -15.629 RON | -50.871 RON | -19.586 RON | -5.320 RON | 28.295 RON | 16.775 RON | 192.282 RON | -60.071 RON | -40.750 RON | -24.572 RON |
Comparație cu 3657 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.018 RON |
| 231.202 RON |
| 12.025 RON |
| 44.744 RON |
| Total active | 146.661 RON | 195.281 RON | 220.531 RON | 228.692 RON | 252.723 RON | 311.092 RON | 430.997 RON | 468.880 RON | 803.358 RON | 754.586 RON | 774.727 RON | 744.328 RON | 719.699 RON | 622.079 RON | 740.138 RON | 688.055 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.112 RON | 10.527 RON | 9.944 RON | 9.652 RON | 9.652 RON | — | — | — | — | 2.773 RON | 1.765 RON | 756 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 135.549 RON | 184.754 RON | 210.587 RON | 219.040 RON | 243.071 RON | 311.092 RON | 430.997 RON | 468.880 RON | 803.358 RON | 751.813 RON | 772.962 RON | 743.572 RON | 719.699 RON | 622.079 RON | 740.138 RON | 688.055 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.869 RON | -4.490 RON | -19.995 RON | -70.866 RON | -92.253 RON | -97.573 RON | -69.279 RON | -52.504 RON | 139.822 RON | 79.751 RON | 39.001 RON | 14.429 RON | 9.411 RON | 240.614 RON | 252.639 RON | 297.383 RON |
|---|
| Datorii totale | 143.792 RON | 199.771 RON | 240.526 RON | 299.558 RON | 344.976 RON | 408.665 RON | 500.276 RON | 521.384 RON | 663.536 RON | 674.835 RON | 735.726 RON | 729.899 RON | 710.288 RON | 381.465 RON | 487.499 RON | 390.672 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|