Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 apr. 2016 și 16 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 58 atribuiri.
Ninz REVER usa metalica de interior, 1000x2050, RAL 9010
KIT Bara Antipanica aplicata (Usi PVC / Aluminiu) - 2 puncte inchidere
Usi metalice multifunctionale REVER RAL 1018 - Colegiul Pascani
Usi metalice multifunctionale REVER RAL 1018 -
UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 800x2050, RAL 7035
NINZ UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 900x2050, RAL 7035
Usa rezistenta la foc EI 60 900X2050, RAL 7035
Ninz REVER usa metalica de interior, 1380(980+400)x2050, RAL 7035
UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 1500(1000+500)x2050, RAL 9010
UCS 40807WIN CAT G260 actuator cu maner, RAL 9005
UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 1800(900+900)x2050, RAL 7035
UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 800x2050, RAL 7035
UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 900x2050, RAL 7035
UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 1300(800+500)x2050, RAL 7035
usi metalice
UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 800x2050, RAL 9010
Usa vitrata rezistenta la foc EI 30, 1265x2130
Usa vitrata rezistenta la foc, EI 30
Usa vitrata rezistenta la foc, EI 30
NINZ UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 900x2050, RAL 7035
UNIVER usa rezistenta la foc EI 90, 2000x2050, RAL 7035
NINZ UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 900x2050, RAL 7035
[UN0301.002] NINZ UNIVER usa rezistenta la foc EI 60, 900x2050, RAL 7035
Amortizor usa G-U BKS OTS 430 Argintiu EN 2-5
Usa rezistenta la foc 900x2050 mm, El 90, RAL 7035
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18796690
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CREŢU ILIE
Prin: CREŢU ILIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
22.832.381 RON
Profit net
4.816.348 RON
Capitaluri proprii
26.516.766 RON
Număr mediu salariați
15
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 21.614.175 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.375.065 RON | 1.544.346 RON | 2.748.701 RON | 2.785.730 RON | 2.569.076 RON | 2.438.484 RON | 5.483.074 RON | 8.001.864 RON | 9.812.231 RON | 11.075.860 RON | 14.196.825 RON | 12.832.038 RON | 13.689.322 RON | 17.632.854 RON | 17.326.457 RON | 17.677.003 RON | 22.832.381 RON |
| Profit net | 213.439 RON | 247.116 RON | 422.822 RON | 525.453 RON | 492.954 RON | 300.844 RON | 911.574 RON | 1.726.343 RON | 2.077.739 RON | 2.152.251 RON | 2.944.421 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.802.659 RON |
| 3.382.269 RON |
| 4.978.992 RON |
| 3.963.260 RON |
| 3.700.722 RON |
| 4.816.348 RON |
| Total active | 379.459 RON | 687.542 RON | 1.203.685 RON | 1.342.391 RON | 1.223.974 RON | 1.803.764 RON | 2.689.651 RON | 5.015.659 RON | 7.283.355 RON | 8.302.332 RON | 11.595.382 RON | 13.405.593 RON | 16.924.643 RON | 20.123.744 RON | 24.022.050 RON | 33.003.341 RON | 31.460.105 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.962 RON | 16.676 RON | 80.378 RON | 55.357 RON | 40.431 RON | 339.021 RON | 183.109 RON | 309.838 RON | 270.636 RON | 241.410 RON | 2.066.705 RON | 2.211.525 RON | 7.324.236 RON | 15.000.542 RON | 15.621.210 RON | 15.290.765 RON | 17.321.816 RON |
|---|
| Active circulante | 352.497 RON | 670.866 RON | 1.123.307 RON | 1.287.034 RON | 1.183.543 RON | 1.464.743 RON | 2.506.542 RON | 4.705.821 RON | 7.012.719 RON | 8.060.922 RON | 9.528.677 RON | 11.194.068 RON | 9.600.407 RON | 5.123.202 RON | 8.400.840 RON | 17.712.576 RON | 14.138.289 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 327.983 RON | 575.099 RON | 997.921 RON | 1.123.374 RON | 1.092.518 RON | 1.232.647 RON | 2.098.982 RON | 1.726.583 RON | 3.804.322 RON | 5.956.572 RON | 8.900.993 RON | 11.703.652 RON | 15.085.921 RON | 19.012.281 RON | 22.975.541 RON | 25.589.307 RON | 26.516.766 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.601 RON | 112.865 RON | 207.240 RON | 219.017 RON | 131.456 RON | 571.117 RON | 590.669 RON | 3.289.076 RON | 3.479.033 RON | 2.345.760 RON | 2.694.389 RON | 1.701.941 RON | 1.838.722 RON | 1.111.463 RON | 1.046.509 RON | 7.283.185 RON | 4.824.617 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 6 | 8 | 11 | 11 | 11 | — | 12 | 11 | 10 | 15 |
|---|