Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19093680
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
435.591 RON
Profit net
8.542 RON
Capitaluri proprii
19.099 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 438.286 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.299 RON | 77.869 RON | 45.531 RON | 70.431 RON | 35.053 RON | 29.616 RON | 64.644 RON | 44.429 RON | 128.274 RON | 156.486 RON | 297.429 RON | 265.276 RON | 381.778 RON | 370.998 RON | 358.867 RON | 389.637 RON | 435.591 RON |
| Profit net | 786 RON | 5.183 RON | 4.046 RON | 4.154 RON | -7.163 RON | -9.905 RON | -2.117 RON | -15.766 RON | 5.098 RON | 26.815 RON | 18.909 RON |
Comparație cu 224 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36.346 RON |
| 80.469 RON |
| 16.206 RON |
| -88.834 RON |
| -62.727 RON |
| 8.542 RON |
| Total active | 16.409 RON | 15.126 RON | 20.887 RON | 14.471 RON | 12.646 RON | 24.279 RON | 18.911 RON | 15.982 RON | 36.342 RON | 22.698 RON | 34.780 RON | 77.118 RON | 151.160 RON | 178.862 RON | 175.099 RON | 152.171 RON | 203.609 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 17.235 RON | 112.288 RON | 111.310 RON | 126.358 RON |
|---|
| Active circulante | 16.409 RON | 15.126 RON | 20.887 RON | 14.471 RON | 12.646 RON | 24.279 RON | 18.911 RON | 15.982 RON | 36.342 RON | 22.698 RON | 34.780 RON | 77.118 RON | 151.160 RON | 161.627 RON | 62.811 RON | 40.861 RON | 77.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.853 RON | -6.670 RON | -10.305 RON | -6.150 RON | -13.313 RON | -23.218 RON | -25.336 RON | -41.101 RON | -36.003 RON | -9.188 RON | 9.721 RON | 64.900 RON | 145.369 RON | 162.117 RON | 73.284 RON | 10.557 RON | 19.099 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.262 RON | 21.796 RON | 31.192 RON | 20.621 RON | 25.959 RON | 47.497 RON | 44.247 RON | 57.083 RON | 72.345 RON | 31.886 RON | 25.059 RON | 12.218 RON | 5.791 RON | 16.745 RON | 101.815 RON | 141.614 RON | 184.510 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | 5 | 4 | 6 | 5 | 5 |
|---|