Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19120580
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GERGELY FERENC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.077.767 RON
Profit net
255.853 RON
Capitaluri proprii
256.106 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.572.730 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.597 RON | 34.075 RON | 170.648 RON | 77.907 RON | 33.635 RON | 19.646 RON | 73.752 RON | 96.458 RON | 1.945 RON | 9.372 RON | 54.793 RON | 188.327 RON | 1.198.820 RON | 2.554.671 RON | 964.055 RON | 1.314.239 RON | 2.077.767 RON |
| Profit net | -24.881 RON | -18.049 RON | 89.256 RON | -862 RON | -8.424 RON | -11.332 RON | 43.340 RON | 57.490 RON | -25.575 RON | -24.778 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.135 RON |
| 27.228 RON |
| 297.934 RON |
| 566.707 RON |
| 181.883 RON |
| 198.785 RON |
| 255.853 RON |
| Total active | 55.544 RON | 37.369 RON | 152.089 RON | 151.749 RON | 142.381 RON | 120.685 RON | 160.728 RON | 110.391 RON | 75.001 RON | 79.544 RON | 88.175 RON | 70.696 RON | 437.936 RON | 1.119.333 RON | 354.892 RON | 491.993 RON | 1.164.059 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.641 RON | 186 RON | 37 RON | — | — | — | — | — | — | 434 RON | 285 RON | 136 RON | — | 149.585 RON | 104.710 RON | 59.834 RON | 149.815 RON |
|---|
| Active circulante | 52.903 RON | 37.183 RON | 152.052 RON | 151.749 RON | 142.381 RON | 120.685 RON | 160.728 RON | 110.391 RON | 75.001 RON | 79.110 RON | 87.890 RON | 70.560 RON | 437.936 RON | 969.748 RON | 250.182 RON | 432.159 RON | 1.014.244 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 52.165 RON | 34.116 RON | 123.372 RON | 122.510 RON | 114.086 RON | 102.754 RON | 141.332 RON | 57.731 RON | -25.335 RON | -50.103 RON | -39.968 RON | -12.740 RON | 285.194 RON | 566.957 RON | 182.135 RON | 199.037 RON | 256.106 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.379 RON | 3.253 RON | 28.770 RON | 29.271 RON | 28.295 RON | 17.931 RON | 19.396 RON | 52.660 RON | 100.336 RON | 129.647 RON | 128.143 RON | 83.436 RON | 152.742 RON | 553.935 RON | 174.508 RON | 293.323 RON | 908.845 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|