Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19159008
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MELINTE GICA
Prin: MELINTE GICA
Prin: MELINTE GICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
320.155 RON
Profit net
4.648 RON
Capitaluri proprii
-97.357 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 318.248 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 80.728 RON | 115.493 RON | 76.364 RON | 76.528 RON | 93.093 RON | 117.462 RON | 119.993 RON | 262.921 RON | 272.828 RON | 256.657 RON | 89.037 RON | 253.873 RON | 340.033 RON | 286.344 RON | 193.209 RON | 320.155 RON |
| Profit net | -183 RON | 473 RON | -22.444 RON | -8.944 RON | -13.039 RON | 3.047 RON | -5.374 RON | -7.970 RON | 104.446 RON | 107.527 RON | 62.509 RON |
Comparație cu 266 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.322 RON |
| 101.306 RON |
| 59.656 RON |
| -49.627 RON |
| -171.294 RON |
| 4.648 RON |
| Total active | 234 RON | 12.840 RON | 24.632 RON | 29.018 RON | 24.844 RON | 39.032 RON | 43.853 RON | 24.648 RON | 103.825 RON | 129.685 RON | 404.742 RON | 373.857 RON | 473.225 RON | 331.277 RON | 317.586 RON | 363.055 RON | 311.174 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 4.645 RON | — | — | — | 25.014 RON | 326.203 RON | 301.372 RON | 283.107 RON | 261.350 RON | 268.127 RON | 335.950 RON | 259.815 RON |
|---|
| Active circulante | 234 RON | 12.840 RON | 24.632 RON | 29.018 RON | 24.844 RON | 34.387 RON | 43.853 RON | 24.648 RON | 103.825 RON | 104.671 RON | 78.539 RON | 72.485 RON | 190.118 RON | 69.927 RON | 49.459 RON | 27.105 RON | 51.359 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 370 RON | 843 RON | -21.602 RON | -30.546 RON | -12.799 RON | -9.752 RON | -15.127 RON | -23.097 RON | 81.364 RON | 107.767 RON | 140.276 RON | 127.954 RON | 229.260 RON | 118.916 RON | 69.289 RON | -102.005 RON | -97.357 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.056 RON | 11.997 RON | 46.234 RON | 59.564 RON | 37.643 RON | 48.784 RON | 58.980 RON | 47.745 RON | 22.461 RON | 21.918 RON | 264.466 RON | 245.903 RON | 237.476 RON | 206.799 RON | 243.794 RON | 461.352 RON | 405.748 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | — | 3 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|