Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19223143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VINCZE ISTVAN
Prin: VINCZE ISTVAN
Prin: VINCZE ISTVAN
Prin: VINCZE ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
292.490 RON
Profit net
22.360 RON
Capitaluri proprii
-9.827 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 240.838 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 152.327 RON | 63.968 RON | 91.253 RON | 68.537 RON | 91.499 RON | 86.103 RON | 148.138 RON | 146.253 RON | 144.824 RON | 122.680 RON | 127.489 RON | 161.210 RON | 161.270 RON | 169.748 RON | 262.910 RON | 223.488 RON | 292.490 RON |
| Profit net | -8.310 RON | 594 RON | -5.777 RON | -536 RON | -2.384 RON | -11.384 RON | -5.961 RON | 15.982 RON | -5.332 RON | -50.071 RON |
Comparație cu 106 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.253 RON |
| 788 RON |
| 4.576 RON |
| 2.078 RON |
| 32.123 RON |
| 25.870 RON |
| 22.360 RON |
| Total active | 22.476 RON | 17.213 RON | 19.232 RON | 30.556 RON | 22.714 RON | 10.644 RON | 35.596 RON | 28.791 RON | 9.137 RON | 10.633 RON | 8.102 RON | 10.876 RON | 20.283 RON | 16.211 RON | 81.734 RON | 97.426 RON | 118.097 RON |
|---|
| Active circulante | 22.476 RON | 17.213 RON | 19.232 RON | 30.556 RON | 22.714 RON | 10.644 RON | 35.596 RON | 28.791 RON | 9.137 RON | 10.633 RON | 8.102 RON | 10.876 RON | 20.283 RON | 16.211 RON | 81.734 RON | 97.426 RON | 118.097 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.345 RON | -26.752 RON | -32.529 RON | -33.065 RON | -35.449 RON | -46.833 RON | -52.793 RON | -36.810 RON | -42.142 RON | -92.214 RON | -90.961 RON | -90.173 RON | -92.382 RON | -90.304 RON | -58.181 RON | -32.311 RON | -9.827 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.821 RON | 43.965 RON | 51.761 RON | 63.621 RON | 58.163 RON | 57.477 RON | 88.389 RON | 65.601 RON | 51.279 RON | 102.847 RON | 99.063 RON | 101.049 RON | 112.665 RON | 106.515 RON | 139.915 RON | 129.737 RON | 127.924 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|