Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19249933
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
652.692 RON
Profit net
46.534 RON
Capitaluri proprii
366.245 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 759.158 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 582.893 RON | 598.494 RON | 536.290 RON | 561.290 RON | 516.935 RON | 533.871 RON | 428.226 RON | 405.000 RON | 458.824 RON | 578.655 RON | 801.345 RON | 825.042 RON | 824.202 RON | 1.025.210 RON | 621.527 RON | 585.320 RON | 652.692 RON |
| Profit net | 33.223 RON | 26.480 RON | 31.872 RON | 32.889 RON | 9.494 RON | 18.393 RON | 22.721 RON | 14.569 RON | 15.732 RON | 35.910 RON | 49.908 RON | 48.757 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.132 RON |
| 48.106 RON |
| 39.077 RON |
| 41.429 RON |
| 46.534 RON |
| Total active | 196.890 RON | 318.573 RON | 385.078 RON | 489.663 RON | 591.906 RON | 470.036 RON | 526.065 RON | 599.969 RON | 669.438 RON | 779.424 RON | 825.791 RON | 801.385 RON | 550.050 RON | 617.798 RON | 547.508 RON | 591.045 RON | 418.194 RON |
|---|
| Active circulante | 196.890 RON | 318.573 RON | 385.078 RON | 489.663 RON | 591.906 RON | 470.036 RON | 526.065 RON | 599.969 RON | 669.438 RON | 779.424 RON | 825.791 RON | 801.385 RON | 550.050 RON | 617.798 RON | 547.508 RON | 591.045 RON | 418.194 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 43.394 RON | 69.874 RON | 101.746 RON | 134.635 RON | 144.129 RON | 162.522 RON | 185.243 RON | 199.812 RON | 215.544 RON | 251.455 RON | 301.372 RON | 350.129 RON | 190.889 RON | 238.995 RON | 278.073 RON | 319.502 RON | 366.245 RON |
|---|
| Datorii totale | 153.496 RON | 248.699 RON | 283.332 RON | 355.028 RON | 447.777 RON | 307.514 RON | 340.822 RON | 400.157 RON | 453.894 RON | 527.969 RON | 524.419 RON | 451.256 RON | 359.161 RON | 373.198 RON | 269.435 RON | 271.543 RON | 48.742 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 26 | 29 | 21 | 19 | 19 | 16 | 13 | 12 | 14 | 14 | 14 | 17 | 17 | 19 | 10 | 8 | 8 |
|---|