Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mar. 2017 și 13 aug. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
huse microbuz
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
Saci transport cadavre impermeabili cu trei perechi manere L 220cm
SACI CADAVRE - SML
HUSE AUTO RENAULT
HUSE MICHUSE MICROBUZ SCOALA+ MONTAJROBUZ SCOALA+ MONTAJ
ACHIZITIE HUSE AUTO IL 03 MPR
HUSE DUSTER
Saci transport cadavre
furnizare saci impermeabli pentru cadavre
HUSE VW TRANSPORTER 9 LOC
HUSE LOGAN MCV
HUSE dacia DUSTER
SACI CADAVRE
SACI IMPERMEABILI CADAVRE
Huse garderoba 110/60 Material impermeabil
SACI CADAVRE
HUSE MICROBUZ 20 LOCURI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1926140
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
74.420 RON
Profit net
71.553 RON
Capitaluri proprii
-19.300 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.241 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 438.413 RON | 201.394 RON | 214.856 RON | 84.727 RON | 101.068 RON | 90.533 RON | 134.139 RON | 64.043 RON | 56.241 RON | 46.090 RON | 66.467 RON | 46.734 RON | 63.154 RON | 64.608 RON | 56.349 RON | 128.135 RON | 74.420 RON |
| Profit net | -103.516 RON | -58.714 RON | 3.513 RON | -61.654 RON | -47.338 RON | -20.215 RON | -53.682 RON | 166.913 RON | -51.881 RON | -34.753 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.631 RON |
| 37.715 RON |
| 13.965 RON |
| -3.282 RON |
| -21.105 RON |
| 6.243 RON |
| 71.553 RON |
| Total active | 146.314 RON | 116.766 RON | 141.550 RON | 131.444 RON | 103.130 RON | 98.160 RON | 82.764 RON | 55.643 RON | 41.984 RON | 36.259 RON | 45.879 RON | 32.455 RON | 32.915 RON | 33.107 RON | 31.248 RON | 42.298 RON | 34.539 RON |
|---|
| Active imobilizate | 86.042 RON | 78.892 RON | 37.741 RON | 59.773 RON | 46.051 RON | 33.819 RON | 21.587 RON | 10.374 RON | 0 RON | 3.333 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 60.272 RON | 37.874 RON | 103.809 RON | 71.671 RON | 57.079 RON | 64.341 RON | 61.177 RON | 45.269 RON | 41.984 RON | 32.926 RON | 45.879 RON | 32.455 RON | 32.915 RON | 33.107 RON | 31.248 RON | 42.298 RON | 34.539 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 56.071 RON | -17.199 RON | -13.686 RON | -75.340 RON | -122.679 RON | -142.894 RON | -196.576 RON | -29.631 RON | -81.512 RON | -115.785 RON | -124.416 RON | -86.673 RON | -72.708 RON | -75.990 RON | -97.095 RON | -90.853 RON | -19.300 RON |
|---|
| Datorii totale | 90.243 RON | 133.965 RON | 155.236 RON | 206.784 RON | 225.809 RON | 241.054 RON | 279.340 RON | 85.274 RON | 123.496 RON | 152.044 RON | 170.295 RON | 119.128 RON | 105.623 RON | 109.097 RON | 128.343 RON | 133.151 RON | 53.839 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|