Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20362315
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SĂRARU VALENTIN
Prin: SĂRARU VALENTIN
Prin: SĂRARU VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.700 RON
Profit net
-199 RON
Capitaluri proprii
-79.820 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 29.167 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.225 RON | 80.335 RON | 73.800 RON | 98.140 RON | 61.580 RON | 67.460 RON | 82.380 RON | 100.770 RON | 55.140 RON | 4.600 RON | 3.700 RON | — | — | — |
| Profit net | -41.926 RON | -41.030 RON | -33.116 RON | 2.431 RON | -7.195 RON | 6.972 RON | 3.859 RON | -632 RON | 1.249 RON | 1.002 RON | 334 RON | 15.541 RON | -348 RON | -199 RON |
| Total active | 75.561 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2019.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.906 RON |
| 17.799 RON |
| 47.242 RON |
| 31.841 RON |
| 36.216 RON |
| 38.408 RON |
| 36.453 RON |
| 59.886 RON |
| 60.887 RON |
| 59.160 RON |
| 63.375 RON |
| 59.032 RON |
| 58.833 RON |
| Active imobilizate | 66.097 RON | 36.436 RON | 7.287 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.464 RON | 22.470 RON | 10.512 RON | 47.242 RON | 31.841 RON | 36.216 RON | 38.408 RON | 36.453 RON | 59.886 RON | 60.887 RON | 59.160 RON | 63.375 RON | 59.032 RON | 58.833 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.647 RON | -57.676 RON | -90.793 RON | -88.362 RON | -95.557 RON | -88.585 RON | -91.658 RON | -96.149 RON | -94.900 RON | -95.147 RON | -94.813 RON | -79.272 RON | -79.621 RON | -79.820 RON |
|---|
| Datorii totale | 92.208 RON | 116.582 RON | 108.592 RON | 135.604 RON | 127.398 RON | 124.801 RON | 130.066 RON | 132.602 RON | 154.786 RON | 156.034 RON | 153.973 RON | 142.647 RON | 138.653 RON | 138.653 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
|---|