Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21224086
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUNTEANU CĂTĂLIN - FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
25.984 RON
Profit net
1.261 RON
Capitaluri proprii
535.410 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 80.275 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.046 RON | 0 RON | 39.415 RON | 104.360 RON | 65.492 RON | 190.086 RON | 113.562 RON | 26.748 RON | 17.801 RON | 64.045 RON | 78.085 RON | 24.263 RON | 160.786 RON | 25.984 RON |
| Profit net | 2.350 RON | 0 RON | 29.695 RON | 85.693 RON | 58.660 RON | 124.612 RON | 58.294 RON | 13.467 RON | 6.814 RON | 24.522 RON | 57.369 RON | 18.533 RON | 12.355 RON | 1.261 RON |
| Total active | 12.257 RON | 4.257 RON |
Comparație cu 5014 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.651 RON |
| 119.263 RON |
| 178.771 RON |
| 334.484 RON |
| 406.117 RON |
| 388.200 RON |
| 381.741 RON |
| 408.185 RON |
| 507.419 RON |
| 529.483 RON |
| 544.187 RON |
| 544.913 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 23.231 RON | 16.823 RON | 10.343 RON | 3.863 RON | 0 RON | — | — | — | 471.114 RON |
|---|
| Active circulante | 12.257 RON | 4.257 RON | 33.651 RON | 119.263 RON | 178.771 RON | 311.253 RON | 389.294 RON | 377.857 RON | 377.878 RON | 408.185 RON | 507.419 RON | 529.483 RON | 544.187 RON | 73.799 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.350 RON | 3.350 RON | 33.045 RON | 118.738 RON | 177.398 RON | 302.010 RON | 360.303 RON | 373.770 RON | 380.584 RON | 405.107 RON | 503.259 RON | 521.793 RON | 534.148 RON | 535.410 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.907 RON | 907 RON | 606 RON | 525 RON | 1.373 RON | 32.474 RON | 45.814 RON | 14.430 RON | 1.157 RON | 3.078 RON | 4.160 RON | 7.690 RON | 10.039 RON | 9.503 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|