Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 oct. 2023 și 26 mai 2026.
Inlocuire si punere in functiune echipament automatizare Statie Epurare
Servicii diagnoza functionare Statie Epurare
Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21342600
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.560.426 RON
Profit net
390.735 RON
Capitaluri proprii
900.725 RON
Număr mediu salariați
41
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.248.554 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.647 RON | 117.440 RON | 25.000 RON | 0 RON | 0 RON | 24.596 RON | 54.066 RON | — | 75.898 RON | 138.373 RON | 69.600 RON | 827.854 RON | 1.429.613 RON | 2.668.495 RON | 4.718.224 RON | 6.877.645 RON | 4.560.426 RON |
| Profit net | 5.975 RON | 805 RON | -1.141 RON | -2.892 RON | 0 RON | 8.090 RON | -27.144 RON | -63.698 RON | 17.848 RON | 98.593 RON | 12.578 RON | 121.178 RON |
Comparație cu 77 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.146 RON |
| 78.899 RON |
| 147.736 RON |
| 302.520 RON |
| 390.735 RON |
| Total active | 36.043 RON | 106.579 RON | 111.297 RON | 116.075 RON | 116.075 RON | 193.766 RON | 111.066 RON | 90.362 RON | 94.014 RON | 406.366 RON | 160.544 RON | 778.054 RON | 894.914 RON | 583.697 RON | 746.403 RON | 1.945.888 RON | 3.425.044 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 634 RON | 634 RON | 634 RON | 634 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | 10.355 RON | 98.302 RON | 65.472 RON | 38.912 RON | 58.095 RON | 61.776 RON |
|---|
| Active circulante | 36.043 RON | 105.945 RON | 110.663 RON | 115.441 RON | 115.441 RON | 193.766 RON | 111.066 RON | 90.362 RON | 94.014 RON | 406.366 RON | 160.544 RON | 767.699 RON | 796.612 RON | 518.225 RON | 707.491 RON | 1.887.793 RON | 3.363.268 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 672 RON | 1.477 RON | 337 RON | -2.555 RON | -2.555 RON | 117.335 RON | 90.191 RON | 26.493 RON | 44.341 RON | 142.933 RON | 155.512 RON | 276.690 RON | 300.836 RON | 379.735 RON | 527.471 RON | 709.991 RON | 900.725 RON |
|---|
| Datorii totale | 35.371 RON | 105.102 RON | 110.960 RON | 118.630 RON | 118.630 RON | 76.431 RON | 20.875 RON | 63.869 RON | 49.673 RON | 13.433 RON | 5.032 RON | 397.164 RON | 494.078 RON | 171.665 RON | 218.932 RON | 1.235.897 RON | 869.235 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | 8 | 1 | 1 | 1 | 17 | 32 | 36 | 38 | 39 | 41 |
|---|