Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21442366
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
70.987 RON
Profit net
12.017 RON
Capitaluri proprii
12.259 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 80.703 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24.178 RON | — | 15.350 RON | 8.700 RON | 10.110 RON | 28.200 RON | 33.000 RON | 48.000 RON | 49.500 RON | 50.400 RON | 76.500 RON | 70.000 RON | 84.000 RON | 44.000 RON | 54.500 RON | 67.300 RON | 70.987 RON |
| Profit net | -117 RON | -2.720 RON | -648 RON | 1.873 RON | 7.259 RON | 4.051 RON | 11.060 RON | 10.417 RON | 4.011 RON | 10.227 RON | 482 RON | 523 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.372 RON |
| 3.946 RON |
| 1.860 RON |
| 8.037 RON |
| 12.017 RON |
| Total active | 3.065 RON | 85 RON | 1.040 RON | 2.291 RON | 9.452 RON | 6.090 RON | 13.848 RON | 14.011 RON | 16.605 RON | 14.675 RON | 17.424 RON | 18.047 RON | 19.403 RON | 9.411 RON | 12.695 RON | 20.674 RON | 17.282 RON |
|---|
| Active circulante | 3.065 RON | 85 RON | 1.040 RON | 2.291 RON | 9.452 RON | 6.090 RON | 13.848 RON | 14.011 RON | 16.605 RON | 14.675 RON | 17.424 RON | 18.047 RON | 19.403 RON | 9.411 RON | 12.695 RON | 20.674 RON | 17.282 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.758 RON | -4.479 RON | -5.127 RON | 2.073 RON | 7.482 RON | 4.533 RON | 11.310 RON | 10.727 RON | 14.738 RON | 10.564 RON | 11.047 RON | 11.570 RON | 12.942 RON | 5.888 RON | 7.748 RON | 15.785 RON | 12.259 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.823 RON | 4.564 RON | 6.167 RON | 218 RON | 1.970 RON | 1.557 RON | 2.538 RON | 3.284 RON | 1.867 RON | 4.111 RON | 6.377 RON | 6.477 RON | 6.461 RON | 3.523 RON | 4.947 RON | 4.889 RON | 5.023 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|