Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21627917
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: CSIKI FERENC
Prin: CSIKI ARPAD
Prin: CSIKI ARPAD
Prin: CSIKI FERENC
Prin: CSIKI ARPAD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
100 RON
Profit net
-11.004 RON
Capitaluri proprii
-72 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 141.437 RON | — | 0 RON | 68.957 RON | 27.255 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 10.500 RON | 6.000 RON | 100 RON | — | — |
| Profit net | 19.971 RON | -5.260 RON | -3.794 RON | -98.265 RON | 21.663 RON | -1.295 RON | -589 RON | -1.391 RON | -12.901 RON | -11.103 RON | 275 RON | 320 RON |
Comparație cu 768 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2023.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 112.010 RON |
| 4.526 RON |
| 25 RON |
| 7 RON |
| -11.004 RON |
| Total active | 24.800 RON | 23.436 RON | 24.358 RON | 2.202 RON | 5.091 RON | 5.209 RON | 5.397 RON | 5.308 RON | 5.308 RON | 349 RON | 376 RON | 1.226 RON | 6.563 RON | 10.951 RON | 10.928 RON | 10.960 RON | — |
|---|
| Active imobilizate | 5.042 RON | 5.042 RON | 5.042 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 19.758 RON | 18.394 RON | 19.316 RON | 2.202 RON | 5.091 RON | 5.209 RON | 5.397 RON | 5.308 RON | 5.308 RON | 349 RON | 376 RON | 1.226 RON | 6.563 RON | 10.951 RON | 10.928 RON | 10.960 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.704 RON | 1.444 RON | -2.350 RON | -100.615 RON | -78.952 RON | -80.247 RON | -80.836 RON | -82.227 RON | -95.128 RON | -106.231 RON | -105.956 RON | -105.636 RON | 6.374 RON | 10.900 RON | 10.925 RON | 10.932 RON | -72 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.096 RON | 21.992 RON | 26.708 RON | 102.817 RON | 84.043 RON | 85.456 RON | 86.233 RON | 87.535 RON | 100.436 RON | 106.580 RON | 106.332 RON | 106.862 RON | 189 RON | 51 RON | 3 RON | 28 RON | 72 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|