Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 iul. 2024 și 27 nov. 2024.
România – Mobilier şcolar – ’’ Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echip. digit. a unitatilor de invatamant preuniversitar-Scoala Gimnaziala nr.1 Bucsani si scolile arondate (Sc.Gimnz.nr.2 Vadul Lat, Sc.primara nr.3Podisor, Sc.primara nr.4Uiesti, Sc.Primara nr.5 Goleasca si GPN nr.6 Obedeni din comuna Bucsani, jud.Giurgiu
România – Mobilier şcolar – ’’ Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echip. digit. a unitatilor de invatamant preuniversitar-Scoala Gimnaziala nr.1 Bucsani si scolile arondate (Sc.Gimnz.nr.2 Vadul Lat, Sc.primara nr.3Podisor, Sc.primara nr.4Uiesti, Sc.Primara nr.5 Goleasca si GPN nr.6 Obedeni din comuna Bucsani, jud.Giurgiu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22081723
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
81.501 RON
Profit net
-4.314 RON
Capitaluri proprii
-4.114 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 58.412 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.470 RON | 8.893 RON | 34.911 RON | 7.667 RON | 8.563 RON | 19.170 RON | 22.078 RON | 15.500 RON | 19.600 RON | 69.800 RON | 48.700 RON | 46.610 RON | 28.700 RON | 35.123 RON | 47.100 RON | 81.501 RON |
| Profit net | 3.394 RON | -3.864 RON | 16.874 RON | -14.072 RON | -9.502 RON | -2.512 RON | 2.027 RON | 718 RON | 1.192 RON | 51.123 RON | 38.484 RON | 31.593 RON | 15.033 RON | 75 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -15.806 RON |
| -4.314 RON |
| Total active | 18.079 RON | 5.366 RON | 6.868 RON | 477 RON | 874 RON | 2.302 RON | 2.099 RON | 111 RON | 73 RON | 34.162 RON | 103.079 RON | 135.536 RON | 168.712 RON | 171.363 RON | 152.495 RON | 5.719 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 18.079 RON | 5.366 RON | 6.868 RON | 477 RON | 874 RON | 2.302 RON | 2.099 RON | 111 RON | 73 RON | 34.162 RON | 103.079 RON | 135.536 RON | 168.712 RON | 171.363 RON | 152.495 RON | 5.719 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.037 RON | -13.901 RON | 2.973 RON | -11.099 RON | -20.601 RON | -23.113 RON | -21.086 RON | -20.368 RON | -19.176 RON | 31.946 RON | 102.735 RON | 133.850 RON | 148.883 RON | 148.958 RON | 133.152 RON | -4.114 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.116 RON | 19.267 RON | 3.895 RON | 11.576 RON | 21.475 RON | 25.415 RON | 23.185 RON | 20.479 RON | 19.249 RON | 2.216 RON | 344 RON | 1.686 RON | 19.829 RON | 22.405 RON | 19.343 RON | 9.833 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|