Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 nov. 2021 și 30 apr. 2026.
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Service echipamente IT
Reparatie si igienizare aer conditionat
Service echipamente IT
Montaj rack de perete personalizat
Retea informatica personalizata
Legatura retea informatica intre doua cladiri
Service echipamente IT
CONTRACT NR IA 20662/02.05.2023 -CRRNPAH CALINESTI
Service echipamente IT
Service multifunctionala laser birou
Service IT imprimanta si retea
Service IT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22124700
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BAICU DAN FLORIN
Prin: BAICU DAN FLORIN
Prin: BAICU DAN FLORIN
Prin: BAICU DAN FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
69.225 RON
Profit net
12.196 RON
Capitaluri proprii
24.659 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 178.455 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 6.001 RON | 14.953 RON | 79.826 RON | 92.844 RON | 146.169 RON | 158.550 RON | 167.409 RON | 197.054 RON | 101.364 RON | 69.225 RON |
| Profit net | — | 0 RON | 0 RON | -3.574 RON | -11.641 RON | 32.076 RON | 20.343 RON | 115.703 RON | 117.173 RON | 106.868 RON | 80.389 RON | 27.222 RON | 12.196 RON |
| Total active | 422 RON | 200 RON | 231 RON | 9.636 RON | 16.066 RON | 37.261 RON |
Comparație cu 31 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 54.082 RON |
| 135.121 RON |
| 140.191 RON |
| 121.876 RON |
| 103.160 RON |
| 42.245 RON |
| 30.195 RON |
| Active circulante | 422 RON | 200 RON | 231 RON | 9.636 RON | 16.066 RON | 37.261 RON | 54.082 RON | 135.121 RON | 140.191 RON | 121.876 RON | 103.160 RON | 42.245 RON | 30.195 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -613 RON | -613 RON | -613 RON | -4.187 RON | -15.828 RON | 16.247 RON | 36.590 RON | 116.293 RON | 117.416 RON | 106.783 RON | 87.172 RON | 27.463 RON | 24.659 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.035 RON | 813 RON | 844 RON | 13.823 RON | 31.894 RON | 21.014 RON | 17.492 RON | 18.828 RON | 22.775 RON | 15.093 RON | 15.988 RON | 14.782 RON | 5.536 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|