Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 3 nov. 2016 și 8 iun. 2026.
Servicii de evidenta contabila si secretariat luna iunie, iulie august 2026
Achizitii publice
Inventariere Patrimoniu
Inventariere Patrimoniu
Achizitii publice
Servicii de evidenta contabila si consultanta
Achizitii publice
Servicii de evidenta contabila si consultanta
Achizitii publice
Servicii de contabilitate , pe perioada de 6 luni ( 01.07.2024-31.12.2024 )
Servicii de auditare interna
Prestari servicii de control financiar preventiv - CFP
Servicii consultanta contabila
Prestari servicii de control financiar preventiv - CFP
Servicii contabilitate
Reevaluarea Patrimoniului
Servicii contabilitate
Inventariere Patrimoniu
Inventariere Patrimoniu
Servicii contabilitate si audit
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22167990
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-28.
Cifră de afaceri
160.300 RON
Profit net
93.028 RON
Capitaluri proprii
161.267 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 107.206 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.500 RON | 22.140 RON | 12.900 RON | 29.050 RON | 149.602 RON | 119.900 RON | 152.102 RON | 110.550 RON | 58.800 RON | 72.000 RON | 72.000 RON | 35.000 RON | 60.200 RON | 80.600 RON | 160.300 RON |
| Profit net | 26.427 RON | 9.787 RON | 8.592 RON | 22.438 RON | 113.878 RON | 76.342 RON | 82.353 RON | 68.768 RON | 18.714 RON | 39.114 RON | 30.420 RON | 27.869 RON | 36.369 RON | 45.245 RON | 93.028 RON |
| Total active |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.171 RON |
| 68.333 RON |
| 76.475 RON |
| 91.242 RON |
| 208.131 RON |
| 390.311 RON |
| 393.094 RON |
| 455.508 RON |
| 475.819 RON |
| 471.369 RON |
| 478.537 RON |
| 104.075 RON |
| 131.218 RON |
| 170.942 RON |
| 190.432 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 173.895 RON | 0 RON | — | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 57.171 RON | 68.333 RON | 76.475 RON | 91.242 RON | 208.131 RON | 216.416 RON | 393.094 RON | 455.508 RON | 75.819 RON | 71.369 RON | 78.537 RON | 104.075 RON | 131.218 RON | 170.942 RON | 190.432 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 56.472 RON | 66.259 RON | 74.852 RON | 90.490 RON | 204.369 RON | 388.387 RON | 386.740 RON | 455.508 RON | 474.222 RON | 469.336 RON | 477.756 RON | 83.625 RON | 119.994 RON | 165.239 RON | 161.267 RON |
|---|
| Datorii totale | 699 RON | 2.074 RON | 1.623 RON | 752 RON | 3.762 RON | 1.924 RON | 6.354 RON | 0 RON | 1.597 RON | 2.033 RON | 781 RON | 20.450 RON | 11.224 RON | 5.703 RON | 29.165 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 2 | 2 | 3 | 2 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
|---|