Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 oct. 2016 și 28 oct. 2016.
Ignifugare decor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22265904
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUPU MINODORA
Prin: LUPU MINODORA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.350 RON
Profit net
14.910 RON
Capitaluri proprii
1.071 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 35.833 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.100 RON | 5.660 RON | 76.055 RON | 0 RON | 2.414 RON | 39.164 RON | 25.027 RON | 37.037 RON | 56.667 RON | 35.141 RON | 61.656 RON | 5.960 RON | 12.350 RON | — | — | — |
| Profit net | -6.690 RON | -3.956 RON | -1.094 RON | 19.485 RON | -4.999 RON | -4.235 RON | 14.654 RON | -6.027 RON | -801 RON | 8.824 RON | 7.967 RON |
Comparație cu 735 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2022.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.863 RON |
| -16.560 RON |
| -5.508 RON |
| -6.422 RON |
| -5.625 RON |
| 14.910 RON |
| Total active | 1.182 RON | 1.801 RON | 925 RON | 8.403 RON | 447 RON | 2.516 RON | 9.559 RON | 2.222 RON | 27.189 RON | 10.736 RON | 12.615 RON | 36.825 RON | 28.867 RON | 28.854 RON | 33.469 RON | 34.301 RON | 34.459 RON |
|---|
| Active circulante | 1.182 RON | 1.801 RON | 925 RON | 8.403 RON | 447 RON | 2.516 RON | 9.559 RON | 2.222 RON | 27.189 RON | 10.736 RON | 12.615 RON | 36.825 RON | 28.867 RON | 28.854 RON | 33.469 RON | 34.301 RON | 34.459 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.083 RON | -19.039 RON | -20.132 RON | -647 RON | -5.646 RON | -9.882 RON | 4.772 RON | -1.255 RON | -2.056 RON | 6.768 RON | 8.207 RON | 20.275 RON | 3.715 RON | -1.793 RON | -8.215 RON | -13.839 RON | 1.071 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.265 RON | 20.840 RON | 21.057 RON | 9.050 RON | 6.093 RON | 12.398 RON | 4.787 RON | 3.477 RON | 29.245 RON | 3.968 RON | 4.408 RON | 16.550 RON | 25.152 RON | 30.647 RON | 41.684 RON | 48.140 RON | 33.388 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | — |
|---|