Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 24 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 684 atribuiri.
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Paine de casa 2kg
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22415726
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KORODI FERENC BELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
353.497 RON
Profit net
12.724 RON
Capitaluri proprii
20.630 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 482.280 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 297.498 RON | 246.876 RON | 241.686 RON | 267.585 RON | 345.999 RON | 436.450 RON | 424.607 RON | 356.755 RON | 433.732 RON | 455.139 RON | 449.670 RON | 409.631 RON | 445.611 RON | 439.895 RON | 462.977 RON | 445.593 RON | 353.497 RON |
| Profit net | 39.799 RON | 1.787 RON | -39.023 RON | -39.976 RON | 17.579 RON | 49.122 RON | 9.301 RON | -50.416 RON | 4.287 RON | 17.991 RON | 19.848 RON |
Comparație cu 188 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -7.419 RON |
| 44.576 RON |
| -34.219 RON |
| 1.439 RON |
| 6.227 RON |
| 12.724 RON |
| Total active | 154.905 RON | 114.801 RON | 59.685 RON | 71.374 RON | 99.072 RON | 105.775 RON | 132.356 RON | 84.561 RON | 92.672 RON | 89.292 RON | 76.236 RON | 96.353 RON | 96.828 RON | 102.391 RON | 115.074 RON | 116.876 RON | 116.354 RON |
|---|
| Active imobilizate | 37.831 RON | 19.454 RON | 1.285 RON | 691 RON | — | 19.583 RON | 14.583 RON | 9.627 RON | 4.583 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.628 RON |
|---|
| Active circulante | 117.074 RON | 95.347 RON | 58.400 RON | 70.683 RON | 99.072 RON | 86.192 RON | 117.773 RON | 74.934 RON | 88.089 RON | 89.292 RON | 76.236 RON | 96.353 RON | 96.828 RON | 102.391 RON | 115.074 RON | 116.876 RON | 111.726 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.376 RON | 41.676 RON | 2.654 RON | -37.322 RON | -19.743 RON | 29.379 RON | 38.679 RON | -14.543 RON | -10.256 RON | 7.735 RON | 27.583 RON | 20.165 RON | 64.306 RON | 18.530 RON | 1.679 RON | 7.906 RON | 20.630 RON |
|---|
| Datorii totale | 114.529 RON | 73.125 RON | 57.031 RON | 108.696 RON | 118.815 RON | 76.396 RON | 93.677 RON | 99.104 RON | 102.928 RON | 81.557 RON | 48.653 RON | 54.805 RON | 28.030 RON | 83.861 RON | 113.395 RON | 108.970 RON | 95.724 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 3 |
|---|