Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22547573
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STĂNESCU STANCIU ROMEO CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
72.614 RON
Profit net
-30.771 RON
Capitaluri proprii
-172.251 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 116.249 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.015 RON | 92.563 RON | 87.891 RON | 85.372 RON | 73.170 RON | 73.968 RON | 88.296 RON | 99.236 RON | 113.088 RON | 123.108 RON | 120.422 RON | 96.124 RON | 120.226 RON | 140.980 RON | 140.452 RON | 92.359 RON | 72.614 RON |
| Profit net | -21.584 RON | -26.764 RON | -27.177 RON | -6.509 RON | -18.048 RON | -12.206 RON | 5.917 RON | 8.728 RON | 9.905 RON | 6.525 RON | 12.143 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.429 RON |
| 2.852 RON |
| -15.595 RON |
| -22.831 RON |
| -41.691 RON |
| -30.771 RON |
| Total active | 18.353 RON | 16.406 RON | 15.779 RON | 24.685 RON | 27.518 RON | 35.637 RON | 37.023 RON | 35.629 RON | 33.621 RON | 37.492 RON | 45.810 RON | 43.528 RON | 47.317 RON | 48.046 RON | 45.499 RON | 48.757 RON | 59.700 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 57 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.353 RON | 16.406 RON | 15.779 RON | 24.685 RON | 27.518 RON | 35.637 RON | 37.023 RON | 35.629 RON | 33.621 RON | 37.492 RON | 45.810 RON | 43.528 RON | 47.317 RON | 48.046 RON | 45.442 RON | 48.757 RON | 59.700 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -21.157 RON | -47.921 RON | -75.097 RON | -81.607 RON | -99.655 RON | -111.861 RON | -105.944 RON | -97.216 RON | -87.311 RON | -80.786 RON | -68.643 RON | -64.214 RON | -61.363 RON | -76.958 RON | -99.789 RON | -141.480 RON | -172.251 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.828 RON | 67.553 RON | 92.476 RON | 107.892 RON | 128.773 RON | 147.998 RON | 143.467 RON | 133.345 RON | 121.432 RON | 118.778 RON | 114.953 RON | 108.242 RON | 109.180 RON | 125.504 RON | 145.788 RON | 190.777 RON | 232.491 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|