Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 nov. 2016 și 24 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 338 atribuiri.
2018-02-16 12:52:55.327
Anv 225/65R16C BARUM SNOVANIS 3
ACHIZITIE PRODUSE REVIZIE BULDOEXCAVATOR
Anv 225/65R16C CONTINENTAL VAN CONTACT ULTRA
Pachet
Pachet piese buldoexcavator
Achizitie piese schimb buldoexcavator
Anv 215/65R16 102H ORIUM 701 SUV
achizitie ulei hidraulic
PACHET REVIZIE CATERPILLAR
achizitie ulei hidraulic
Anv 215/65R16 98H NEXEN NBLUE HD+ pentru autoturism Duster administratie publica si politia locala
achizitie ulei hidraulic
Anvelopa 195 /50 R13C 104/101N Westlake ST290
PACHET REVIZIE
ANVELOPE
PACHET REVIZIE
ANV 205/55R16 HANKOOK WINTER I CEPT W462
ACUMULATOR 95AH-595405083
PACHET REVIZIE
AD BLUE FORD-10L 2802628
ULEI CATERPILLAR TDTO SAE30-20L
Anvelopa 155/70R13
ANV 235/75R17.5 143/141J NZ305 PETLAS TL
ANV 215/65 R16 102H RIKEN SUV SNOW ETICH C/C/2/72
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22836180
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.507.216 RON
Profit net
310.207 RON
Capitaluri proprii
1.160.732 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.309.619 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 586.082 RON | 429.710 RON | 451.131 RON | 559.696 RON | 491.724 RON | 531.167 RON | 775.610 RON | 592.643 RON | 606.732 RON | 662.885 RON | 756.112 RON | 762.477 RON | 1.164.406 RON | 878.573 RON | 1.215.160 RON | 1.395.549 RON | 1.507.216 RON |
| Profit net | 33.177 RON | 43.862 RON | 13.960 RON | 16.509 RON | 19.944 RON | 35.071 RON | 41.102 RON | 38.928 RON | 44.621 RON | 48.395 RON | 77.767 RON | 32.292 RON |
Comparație cu 415 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 29), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 71.089 RON |
| 95.378 RON |
| 183.311 RON |
| 251.362 RON |
| 310.207 RON |
| Total active | 249.367 RON | 287.537 RON | 260.591 RON | 244.383 RON | 228.871 RON | 273.035 RON | 284.004 RON | 345.372 RON | 377.114 RON | 264.656 RON | 429.536 RON | 684.535 RON | 1.036.051 RON | 915.672 RON | 1.378.320 RON | 1.591.089 RON | 1.807.974 RON |
|---|
| Active imobilizate | 748 RON | 116 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 55.875 RON | 164.583 RON | 123.661 RON | 71.563 RON | 47.709 RON | 23.801 RON | 1.139 RON |
|---|
| Active circulante | 248.619 RON | 287.421 RON | 260.591 RON | 244.383 RON | 228.871 RON | 273.035 RON | 284.004 RON | 345.372 RON | 377.114 RON | 264.656 RON | 373.661 RON | 519.952 RON | 912.390 RON | 844.109 RON | 1.330.611 RON | 1.567.288 RON | 1.806.835 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.959 RON | 85.821 RON | 99.781 RON | 116.290 RON | 136.233 RON | 171.305 RON | 212.407 RON | 251.335 RON | 267.956 RON | 138.078 RON | 216.045 RON | 248.337 RON | 319.427 RON | 415.853 RON | 599.163 RON | 850.525 RON | 1.160.732 RON |
|---|
| Datorii totale | 207.408 RON | 201.716 RON | 160.810 RON | 128.093 RON | 92.638 RON | 101.730 RON | 71.597 RON | 94.037 RON | 109.158 RON | 126.578 RON | 213.491 RON | 436.198 RON | 716.624 RON | 499.819 RON | 779.157 RON | 740.564 RON | 647.242 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | — |
|---|