Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23124539
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NISIPAŞIU ROZALIA
Prin: NISIPAŞIU ROZALIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
310.975 RON
Profit net
16.947 RON
Capitaluri proprii
17.187 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.090 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.080 RON | 79.122 RON | 59.365 RON | 65.513 RON | 73.755 RON | 86.289 RON | 142.953 RON | 186.897 RON | 192.932 RON | 206.777 RON | 248.172 RON | 169.707 RON | 242.803 RON | 273.299 RON | 252.801 RON | 291.445 RON | 310.975 RON |
| Profit net | -1.311 RON | -486 RON | 652 RON | 3.072 RON | 5.055 RON | 2.625 RON | 23.585 RON | 54.486 RON | 489 RON | 4.700 RON | 16.426 RON | -10.277 RON |
Comparație cu 720 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131.164 RON |
| 14.453 RON |
| 247.705 RON |
| 6.222 RON |
| 16.947 RON |
| Total active | 87.112 RON | 87.930 RON | 86.011 RON | 89.584 RON | 93.676 RON | 94.861 RON | 135.674 RON | 249.581 RON | 293.721 RON | 323.079 RON | 325.451 RON | 324.843 RON | 311.694 RON | 316.993 RON | 319.465 RON | 261.034 RON | 235.959 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 2.237 RON | 2.237 RON | — | — | — | — | — | — | — | 8 RON | — |
|---|
| Active circulante | 87.112 RON | 87.930 RON | 86.011 RON | 89.584 RON | 93.676 RON | 94.861 RON | 133.437 RON | 247.344 RON | 293.721 RON | 323.079 RON | 325.451 RON | 324.843 RON | 311.694 RON | 316.993 RON | 319.465 RON | 261.026 RON | 235.959 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -985 RON | -1.471 RON | -819 RON | 2.253 RON | 7.308 RON | 9.933 RON | 34.138 RON | 88.624 RON | 20.440 RON | 24.651 RON | 41.077 RON | 30.799 RON | 135.805 RON | 14.693 RON | 247.945 RON | 6.462 RON | 17.187 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.097 RON | 89.401 RON | 86.830 RON | 87.331 RON | 86.368 RON | 84.928 RON | 101.536 RON | 160.957 RON | 273.281 RON | 298.428 RON | 284.374 RON | 294.044 RON | 175.889 RON | 302.300 RON | 71.520 RON | 254.572 RON | 218.772 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|