Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23458423
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Prin: MUNTEAN DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
69.280 RON
Profit net
204.727 RON
Capitaluri proprii
386 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 125.470 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 157.689 RON | 133.830 RON | 144.804 RON | 122.458 RON | 113.078 RON | 125.587 RON | 153.895 RON | 218.878 RON | 142.686 RON | 125.399 RON | 146.750 RON | 69.280 RON |
| Profit net | -29.804 RON | -31.638 RON | -35.012 RON | -28.934 RON | -44.285 RON | -9.793 RON | -9.559 RON | -7.870 RON | -11.199 RON | -449 RON | 2.104 RON | 204.727 RON |
| Total active | 57.410 RON | 41.278 RON | 27.659 RON | 23.939 RON | 28.312 RON |
Comparație cu 2668 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.039 RON |
| 20.486 RON |
| 13.818 RON |
| 9.132 RON |
| 9.867 RON |
| 28.707 RON |
| 386 RON |
| Active imobilizate | 42.472 RON | 31.254 RON | 20.036 RON | 8.414 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.938 RON | 10.024 RON | 7.623 RON | 15.525 RON | 28.312 RON | 13.039 RON | 20.486 RON | 13.818 RON | 9.132 RON | 9.867 RON | 28.707 RON | 386 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.735 RON | -59.373 RON | -94.385 RON | -124.519 RON | -168.804 RON | -178.597 RON | -187.057 RON | -194.797 RON | -205.996 RON | -206.445 RON | -204.341 RON | 386 RON |
|---|
| Datorii totale | 92.366 RON | 105.959 RON | 125.323 RON | 148.619 RON | 197.116 RON | 191.636 RON | 213.858 RON | 209.125 RON | 215.128 RON | 216.312 RON | 233.048 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
|---|