Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 apr. 2017 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 184 atribuiri.
Serviciu instalare aer conditionat 12000 btu
Aparat de aer conditionat Yamato Avanti YW12T3n, Model 2025, 12000 BTU
Pachet mentenanta lunara hardware & software echipamente IT
Furnizare dezinfectanti pentru scoala
Furnizare produse de curatenie pentru gradinita
Furnizare dezinfectanti pentru gradinita
Furnizare produse de curatenie pentru scoala
Innoire ESET HOME Security Essential, 1 an, 6 statii
Proiectare site web
Achizitie Switch 5 porturi Gigabit Tplink Gigabit
Pachet antivirus
Cartuse toner Hp
Laptop Lenovo V15 G4 Ryzen 5
Licenta Windows 11 PRO 64bit
Toner Sharp mx 2310u
Achizitie Toner Canon C-exv54 Black si Cyan
Achizitie Toner Canon C-exv 54
Cartuse Tonere diferite
Produse de curățenie pentru Școala Gimnazială nr.1 Mogoșoaia
Produse de curățenie pentru grădinița Mogoșoaia
Router Wifi Tplink Archer C64
Cartus toner Lexmark B222000
Toner Canon C-exv54 Cyan
Router Wifi Tp-link Archer AX23
Servicii IT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23752223
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
722.392 RON
Profit net
183.591 RON
Capitaluri proprii
394.328 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 747.102 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 223.618 RON | 337.330 RON | 251.210 RON | 283.825 RON | 282.705 RON | 371.764 RON | 340.298 RON | 316.177 RON | 387.521 RON | 387.564 RON | 435.530 RON | 505.926 RON | 571.471 RON | 673.098 RON | 735.433 RON | 762.037 RON | 722.392 RON |
| Profit net | 4.675 RON | 17.008 RON | 4.472 RON | 1.442 RON | 3.327 RON | 6.018 RON | 2.170 RON | 10.815 RON | 64.257 RON | 63.375 RON | 110.815 RON | 92.317 RON |
Comparație cu 1322 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 197.221 RON |
| 239.763 RON |
| 187.434 RON |
| 351.367 RON |
| 183.591 RON |
| Total active | 76.484 RON | 53.242 RON | 50.306 RON | 62.361 RON | 61.915 RON | 177.688 RON | 167.884 RON | 174.712 RON | 280.345 RON | 241.271 RON | 533.605 RON | 491.961 RON | 660.263 RON | 858.334 RON | 513.942 RON | 691.850 RON | 603.327 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.852 RON | 31.208 RON | 27.012 RON | 412.143 RON | 609.670 RON | 14.434 RON | 64.001 RON | 78.314 RON |
|---|
| Active circulante | 76.484 RON | 53.242 RON | 50.306 RON | 62.361 RON | 61.915 RON | 177.688 RON | 167.884 RON | 174.712 RON | 280.345 RON | 234.419 RON | 502.397 RON | 464.949 RON | 248.120 RON | 248.664 RON | 499.508 RON | 627.849 RON | 525.013 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.284 RON | 25.293 RON | 29.765 RON | 31.208 RON | 34.535 RON | 40.553 RON | 42.723 RON | 53.538 RON | 117.794 RON | 151.168 RON | 261.983 RON | 354.300 RON | 498.881 RON | 679.695 RON | 187.674 RON | 351.607 RON | 394.328 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.200 RON | 27.949 RON | 20.541 RON | 31.153 RON | 27.380 RON | 137.135 RON | 125.161 RON | 121.174 RON | 162.551 RON | 90.103 RON | 271.622 RON | 137.661 RON | 161.382 RON | 178.639 RON | 326.268 RON | 340.243 RON | 208.999 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|