Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23768696
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
297.076 RON
Profit net
768 RON
Capitaluri proprii
70.542 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 375.897 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.600 RON | 10.790 RON | 14.095 RON | 10.320 RON | 20.529 RON | 144.439 RON | 214.222 RON | 214.750 RON | 209.247 RON | 251.963 RON | 280.569 RON | 294.178 RON | 289.549 RON | 296.577 RON | 290.486 RON | 297.076 RON |
| Profit net | 11.254 RON | 4.611 RON | 9.067 RON | 7.023 RON | 10.786 RON | 2.866 RON | 19.036 RON | 2.332 RON | 16.827 RON | 49.923 RON | 26.202 RON | 40.325 RON | 56.107 RON | 56.208 RON | 1.637 RON |
Comparație cu 1893 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 768 RON |
| Total active | 49.247 RON | 52.591 RON | 61.921 RON | 69.374 RON | 85.414 RON | 198.495 RON | 232.414 RON | 277.434 RON | 151.032 RON | 123.817 RON | 187.365 RON | 182.651 RON | 215.348 RON | 233.199 RON | 212.221 RON | 151.863 RON |
|---|
| Active circulante | 49.247 RON | 52.591 RON | 61.921 RON | 69.374 RON | 85.414 RON | 198.495 RON | 232.414 RON | 277.434 RON | 151.032 RON | 123.817 RON | 187.365 RON | 182.651 RON | 215.348 RON | 233.199 RON | 212.221 RON | 151.863 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 47.435 RON | 52.046 RON | 61.113 RON | 68.136 RON | 78.922 RON | 81.788 RON | 100.824 RON | 70.468 RON | 84.963 RON | 118.059 RON | 114.812 RON | 144.612 RON | 124.243 RON | 124.344 RON | 69.773 RON | 70.542 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.812 RON | 545 RON | 808 RON | 1.238 RON | 6.492 RON | 116.707 RON | 131.590 RON | 206.966 RON | 66.069 RON | 5.758 RON | 72.553 RON | 38.039 RON | 91.105 RON | 108.855 RON | 142.448 RON | 81.321 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|