Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 20 nov. 2017 și 25 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 32 atribuiri.
PENSULE SI CULORI - PENTRU ATELIERUL DE PICTURA
Rame pentru tablouri
Pachet Panze pe sasiu pictura
Culori acrilice
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri (SAPII)
Rame pentru tablouri-Corp A-SAP I.
Culori
Servicii de inramare si montare paspartu
Rame pentru tablouri
Panze pe sasiu
Rame pentru tablouri
Coli Hartie Desen
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Blaturi MDF
Foita Imitatie Aur
Rame pentru tablouri
CULORI ACRILICE, PENSULE SI VERNI
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Rame pentru tablouri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23859042
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-30.
Cifră de afaceri
147.697 RON
Profit net
626 RON
Capitaluri proprii
121.109 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 190.781 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 85.435 RON | 83.826 RON | 109.676 RON | 134.041 RON | 151.404 RON | 184.141 RON | 120.968 RON | 141.848 RON | 147.697 RON |
| Profit net | -6.138 RON | -410 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.752 RON | -8.843 RON | 3.341 RON | 19.650 RON | 19.623 RON |
Comparație cu 77 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 75.097 RON |
| -12.701 RON |
| -13.986 RON |
| 626 RON |
| Total active | 22.961 RON | 22.551 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 51.211 RON | 46.091 RON | 54.730 RON | 90.409 RON | 84.859 RON | 161.688 RON | 145.542 RON | 142.721 RON | 132.440 RON |
|---|
| Active imobilizate | 320 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.625 RON |
|---|
| Active circulante | 22.641 RON | 22.551 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 51.211 RON | 46.091 RON | 54.730 RON | 90.409 RON | 84.859 RON | 161.688 RON | 145.542 RON | 142.721 RON | 126.815 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.961 RON | 22.551 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 22.550 RON | 38.302 RON | 29.459 RON | 32.800 RON | 52.450 RON | 72.074 RON | 147.171 RON | 134.469 RON | 120.483 RON | 121.109 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.909 RON | 16.632 RON | 21.930 RON | 37.959 RON | 12.785 RON | 14.517 RON | 11.073 RON | 22.238 RON | 11.331 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|