Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 iul. 2020 și 8 sept. 2025.
Container tip sala de clasa 3 x 20 ft C1 modulare
Hol 12000 x 1350 mm
Achizitie montaj/demontaj containere scoala
Achizitie servicii transport containere scoala
Inchiriere containere tip clasa
Container dormitor cu grup sanitar si aparat de aer conditionat
Container tip sanitar 4.000 x 2.438 x 2.450 mm
Închiriere container tip sanitar 4.000 x 2.438 x 2.450 mm
Chirie container
Container sanitar
Container tip sanitar 4.000 x 2.438 x 2.450 mm
Container tip sala de clasa 3 x 20 ft C1 modulare
Servicii inchiriere container sanitar
Servicii inchiriere container sanitar
Container 20 ft dormitor cu grup sanitar
Servicii inchiriere container sanitar
Servicii de inchiriere container sanitar
Servicii de inchiriere container sanitar
Inchiriere containere tip dormitor cu grup sanitar
INCHIRIERE CONTAINERE TIP DORMITOR CU GRUP SANITAR
Denumire produs: Container 3 x 20 ft Categoria 1 MODULAR . Containerele se pot supraetaja pana la P
Container tip sanitar 20 ft C1
Container tip sala de curs 3 x 20 ft C1
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24220631
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBANU DENIS-IONUȚ
Prin: CIOBANU DENIS-IONUȚ
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.163.163 RON
Profit net
231.189 RON
Capitaluri proprii
1.914.779 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.474.445 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.465 RON | 7.618 RON | 5.159 RON | 22.145 RON | 7.654 RON | 2.806 RON | 116.122 RON | 266.621 RON | 698.620 RON | 1.322.702 RON | 1.367.852 RON | 1.218.817 RON | 1.200.920 RON | 1.163.163 RON |
| Profit net | -17.484 RON | -8.966 RON | -8.936 RON | 2.324 RON | 8.496 RON | -11.763 RON | 85.367 RON | 165.939 RON | 350.606 RON | 530.064 RON | 704.354 RON | 626.170 RON | 451.465 RON | 231.189 RON |
| Total active | 12.544 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.796 RON |
| 17.847 RON |
| 30.151 RON |
| 860 RON |
| 29.621 RON |
| 234.084 RON |
| 364.036 RON |
| 854.839 RON |
| 1.601.199 RON |
| 1.839.642 RON |
| 2.217.875 RON |
| 2.151.899 RON |
| 2.306.827 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 119.499 RON | 174.551 RON | 683.385 RON | 1.377.238 RON | 1.393.952 RON | 1.659.611 RON | 1.351.983 RON | 1.442.596 RON |
|---|
| Active circulante | 12.544 RON | 14.796 RON | 17.847 RON | 30.151 RON | 860 RON | 29.621 RON | 114.585 RON | 189.485 RON | 171.454 RON | 223.961 RON | 445.690 RON | 558.264 RON | 799.916 RON | 864.231 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.226 RON | -28.192 RON | -37.128 RON | -34.805 RON | -26.308 RON | -38.071 RON | 47.296 RON | 213.235 RON | 563.841 RON | 988.643 RON | 1.135.102 RON | 1.576.489 RON | 1.783.390 RON | 1.914.779 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.770 RON | 42.988 RON | 54.975 RON | 64.956 RON | 27.168 RON | 67.692 RON | 186.788 RON | 150.801 RON | 290.998 RON | 612.556 RON | 704.540 RON | 641.386 RON | 368.509 RON | 392.048 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|