Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24278021
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SÂRBU SORIN
Prin: SÂRBU SORIN
Prin: SÂRBU SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
800.226 RON
Profit net
262.081 RON
Capitaluri proprii
368.956 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 908.669 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 16.871 RON | 8.076 RON | 4.978 RON | 52.739 RON | 17.863 RON | 20.000 RON | 72.381 RON | 137.448 RON | 466.260 RON | 321.906 RON | 343.621 RON | 602.583 RON | 1.230.382 RON | 781.349 RON | 800.226 RON |
| Profit net | -1.995 RON | -7.109 RON | -22.167 RON | -29.305 RON | -29.779 RON | -37.700 RON | -22.656 RON | -13.642 RON | -23.697 RON | 163.885 RON | -34.114 RON |
Comparație cu 187 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.032 RON |
| 208.714 RON |
| 486.926 RON |
| 97.196 RON |
| 262.081 RON |
| Total active | 5.429 RON | 7.755 RON | 24.177 RON | 54.075 RON | 31.207 RON | 34.505 RON | 61.105 RON | 39.136 RON | 145.778 RON | 245.491 RON | 171.752 RON | 234.629 RON | 451.430 RON | 1.322.482 RON | 1.211.046 RON | 846.818 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 95.291 RON | 71.468 RON | 78.902 RON | 51.572 RON | 69.205 RON | 381.461 RON | 330.739 RON | 380.847 RON |
|---|
| Active circulante | 5.429 RON | 7.755 RON | 24.177 RON | 54.075 RON | 31.207 RON | 34.505 RON | 61.105 RON | 39.136 RON | 50.487 RON | 174.023 RON | 92.850 RON | 183.057 RON | 382.225 RON | 941.021 RON | 880.307 RON | 465.971 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.486 RON | -10.595 RON | -32.762 RON | -62.067 RON | -91.846 RON | -129.546 RON | -152.202 RON | -165.843 RON | -189.540 RON | -25.655 RON | -59.769 RON | 36.262 RON | 244.976 RON | 731.902 RON | 829.098 RON | 368.956 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.915 RON | 18.350 RON | 56.939 RON | 116.142 RON | 123.053 RON | 164.051 RON | 213.307 RON | 204.979 RON | 335.318 RON | 272.076 RON | 231.521 RON | 198.381 RON | 206.454 RON | 590.580 RON | 381.948 RON | 477.862 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
|---|