Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 29 apr. 2024 și 20 oct. 2025.
Montaj sistem climatizare tavan casetat
Instalare echipament aer conditionat 12000 BTU
Aparat aer conditionat Hokkaido 12000 BTU
Lucrari climatizare
Sistem ventilatie culoar tehnologic Hala filtre 2”pentru Statia de tratare a Apei Voila cu montaj
SERVICII DE MONTAJ AER CONDITIONAT, INSTALARE TRASEU SUPLIMENTAR SI INCARCARE FREON
SERVICII INTRETINERE SISTEME CLIMATIZARE
SERVICII DE DEMONTAT ECHIPAMENT AER CONDITIONAT
Curatare si mentenanta aparate de aer conditionat
Sevicii de montaj si intretinere aparate de aer conditionat
Sistem ventilatie culoar tehnologic sta Valeni
SISTEM CLIMATIZARE RAK SEDIU
INCARCARE CU AGENT FRIGORIFIC AL SISTEMELOR DE CLIMATIZARE
SERVICII INTRETINERE SISTEME CLIMATIZARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24304163
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
521.754 RON
Profit net
62.967 RON
Capitaluri proprii
142.615 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 260.862 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 193.977 RON | 214.522 RON | 582.217 RON | 125.203 RON | — | 1.620 RON | 314.370 RON | 114.522 RON | 97.914 RON | 71.093 RON | 263.969 RON | 95.590 RON | 376.962 RON | 521.754 RON |
| Profit net | -10.663 RON | 21.050 RON | 53.127 RON | -60.660 RON | -4.180 RON | -701 RON | 84.336 RON | 20.301 RON | 27.430 RON | 29.312 RON | 34.991 RON | 38.434 RON | 97.886 RON | 62.967 RON |
| Total active | 109.092 RON |
Comparație cu 1246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 109.965 RON |
| 169.119 RON |
| 84.615 RON |
| 81.353 RON |
| 74.204 RON |
| 181.703 RON |
| 188.221 RON |
| 219.140 RON |
| 279.102 RON |
| 213.128 RON |
| 185.300 RON |
| 239.387 RON |
| 185.548 RON |
| Active imobilizate | 2.234 RON | 1.772 RON | 1.310 RON | 847 RON | 378 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.146 RON | 9.781 RON |
|---|
| Active circulante | 106.858 RON | 108.193 RON | 167.809 RON | 83.768 RON | 80.975 RON | 74.204 RON | 181.703 RON | 188.221 RON | 219.140 RON | 279.102 RON | 213.128 RON | 185.300 RON | 234.241 RON | 175.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.463 RON | 10.587 RON | 63.714 RON | 3.055 RON | -1.125 RON | -1.827 RON | 82.509 RON | 95.390 RON | 122.819 RON | 152.131 RON | 42.122 RON | 67.947 RON | 98.087 RON | 142.615 RON |
|---|
| Datorii totale | 119.555 RON | 99.378 RON | 105.405 RON | 81.560 RON | 82.478 RON | 76.031 RON | 84.630 RON | 92.831 RON | 86.642 RON | 104.489 RON | 148.524 RON | 71.426 RON | 132.897 RON | 42.933 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|---|