Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 nov. 2019 și 18 aug. 2022.
Lucrari de reabilitare Cantar Bascula - conform ofertei de pret depuse
LUCRARI LA REFACEREA GARDULUI LA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CRISTOLT
STATII DE AUTOBUZ
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24371391
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
165.315 RON
Profit net
12.260 RON
Capitaluri proprii
-61.277 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 123.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.981 RON | 37.604 RON | 16.910 RON | 63.153 RON | 75.403 RON | 67.069 RON | 55.032 RON | 74.552 RON | 81.347 RON | 57.682 RON | 91.077 RON | 59.808 RON | 77.806 RON | 106.617 RON | 81.688 RON | 113.618 RON | 165.315 RON |
| Profit net | -6.836 RON | -14.170 RON | -28.608 RON | 3.788 RON | 5.318 RON | -3.976 RON | -3.142 RON | -29.665 RON | -1.891 RON | 5.409 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.705 RON |
| -12.068 RON |
| 9.904 RON |
| 11.977 RON |
| -4.203 RON |
| -13.411 RON |
| 12.260 RON |
| Total active | 37.796 RON | 42.577 RON | 17.819 RON | 16.757 RON | 16.737 RON | 20.106 RON | 8.732 RON | 26.657 RON | 16.890 RON | 30.668 RON | 50.161 RON | 20.306 RON | 29.566 RON | 41.117 RON | 52.754 RON | 43.819 RON | 89.051 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.237 RON | 25.990 RON | 5.000 RON | 3.333 RON | 1.667 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 27.837 RON |
|---|
| Active circulante | 11.559 RON | 16.587 RON | 12.819 RON | 13.424 RON | 15.070 RON | 20.106 RON | 8.732 RON | 26.657 RON | 16.890 RON | 30.668 RON | 50.161 RON | 20.306 RON | 29.566 RON | 41.117 RON | 52.754 RON | 43.819 RON | 61.214 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.704 RON | -29.873 RON | -58.281 RON | -54.492 RON | -49.175 RON | -53.151 RON | -56.293 RON | -85.958 RON | -87.849 RON | -82.439 RON | -65.735 RON | -77.803 RON | -67.899 RON | -55.922 RON | -60.125 RON | -73.537 RON | -61.277 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.500 RON | 72.450 RON | 76.100 RON | 71.249 RON | 65.912 RON | 73.257 RON | 65.025 RON | 112.615 RON | 104.739 RON | 113.107 RON | 115.896 RON | 98.109 RON | 97.465 RON | 97.039 RON | 112.879 RON | 117.356 RON | 150.328 RON |
|---|