Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 nov. 2016 și 16 dec. 2016.
Lucrari de zugravire
Lucrari de raparatii cantina
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24425408
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: RÁKOSI JÁNOS
Prin: RÁKOSI JÁNOS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.034 RON
Profit net
-5.758 RON
Capitaluri proprii
-31.085 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 4.326 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.248 RON | — | 0 RON | 85.327 RON | 39.356 RON | 930 RON | — | 26.538 RON | 23.326 RON | 21.135 RON | 21.316 RON | 14.034 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 68.127 RON | -5.717 RON | 0 RON | 31.605 RON | 34.563 RON | 557 RON | -18 RON | 23.501 RON | 13.772 RON | 11.690 RON | 15.573 RON | 11.212 RON | 0 RON | -3.225 RON | -986 RON |
Comparație cu 149 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2020.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.758 RON |
| Total active | 104.583 RON | 98.677 RON | 98.677 RON | 130.266 RON | 164.732 RON | 164.361 RON | 164.343 RON | 188.504 RON | 203.040 RON | 215.424 RON | 230.149 RON | 241.928 RON | 240.928 RON | 5.969 RON | 5.969 RON | — |
|---|
| Active circulante | 104.583 RON | 98.677 RON | 98.677 RON | 130.266 RON | 164.732 RON | 164.361 RON | 164.343 RON | 188.504 RON | 203.040 RON | 215.424 RON | 230.149 RON | 241.928 RON | 240.928 RON | 5.969 RON | 5.969 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 103.324 RON | 97.607 RON | 97.607 RON | 129.213 RON | 163.776 RON | 164.333 RON | 164.315 RON | 187.816 RON | 201.588 RON | 213.278 RON | 228.851 RON | 240.063 RON | 240.063 RON | -24.341 RON | -25.327 RON | -31.085 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.259 RON | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.053 RON | 956 RON | 28 RON | 28 RON | 688 RON | 1.452 RON | 2.146 RON | 1.298 RON | 1.865 RON | 865 RON | 30.310 RON | 31.296 RON | 31.085 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|