Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 aug. 2019 și 18 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 76 atribuiri.
CIMENT-MEMBRANA WATERSTOP-DILUANT-PENSULE-TRAFALET-MANUSI-ROABA-PLASA SUDATA-ELETROZI-ROBINETI-SURUB
achizitie diverse materiale
TABLA CUTATA,SURUBURI,OSB,TEVI OTEL-PP-PVC+MUFA+COT+DOP+RAMNIFICATIE,CAMIN APA,BURGHIE,CLESTE,
Furnizare SACI MENAJERI NEGRI 120 L -SET 10 BUC
Furnizare TOPOR 1800 G MANER FIBRA
Furnizare MATURA DIN SORG CU COADA LEMN
Furnizare FOARFECA VIE L 210MM
Furnizare roaba 100 l
Furnizare MANUSI PROTECTIE M10 POLIESTER
Furnizare CAZMA COADA LEMN
Furnizare GREBLA CU 14 DINTI RASUCITI SI COADA LEMN
Furnizare FOARFECA VIE L 210MM
Furnizare FOARFECA VIE L200M MANER ERGONOMIC
Furnizare TOPORISCA 800 G MANER FIBRA
Furnizare LOPATA CU COADA LEMN DUR
Furnizare SAPA DE GRADINA CU COADA LEMN
Furnizare TARNACOP 2.5KG COADA FIBRA STICLA
achizitie diverse materiale
disc taiere-teava PE-robineti-panou sw 30mm-tabla-adezivi-priza-intrerupator-alte materiale marunte
SISTEM PLUVIAL+OSB, AMORSA,ADEZIV,TENCUIALA,LAC,VOPSEA LAVABILA,EMAIL,PERIE SARMA,SURUBURI,PIGMENT
PANOU SANDWICH ACOPERIS 30 MM - SURUB AUTOFORANT - CALOTE - DISC TAIERE - GRUNDAL STICKY GRI
Placa OSB
OCHELARI DE PROTECTIE
PENSULA 50MM
DILUANT 900ML
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24458855
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
11.886.434 RON
Profit net
438.393 RON
Capitaluri proprii
4.546.444 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 11.795.438 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.223 RON | 41.007 RON | 0 RON | 0 RON | 112.075 RON | 124.820 RON | 381.960 RON | 706.979 RON | 1.287.857 RON | 2.089.034 RON | 3.442.404 RON | 4.506.323 RON | 6.275.693 RON | 9.788.560 RON | 12.287.378 RON | 13.596.231 RON | 11.886.434 RON |
| Profit net | 3.243 RON | -54.832 RON | -2.439 RON | -555 RON | -8.930 RON | 14.512 RON | 10.124 RON | 33.423 RON | 198.722 RON | 647.810 RON | 425.499 RON |
Comparație cu 31922 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 540.113 RON |
| 414.279 RON |
| 471.946 RON |
| 809.082 RON |
| 649.439 RON |
| 438.393 RON |
| Total active | 212.442 RON | 27.122 RON | 24.307 RON | 23.852 RON | 15.846 RON | 99.305 RON | 70.276 RON | 376.934 RON | 1.070.836 RON | 1.817.111 RON | 2.845.016 RON | 3.547.776 RON | 4.837.252 RON | 5.449.949 RON | 6.889.101 RON | 13.434.107 RON | 12.299.610 RON |
|---|
| Active imobilizate | 70.476 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | 19.436 RON | 19.436 RON | 225.839 RON | 492.647 RON | 492.647 RON | 1.014.196 RON | 830.573 RON | 884.204 RON | 5.171.738 RON | 5.331.478 RON |
|---|
| Active circulante | 141.966 RON | 27.122 RON | 24.307 RON | 23.852 RON | 15.846 RON | 99.305 RON | 70.276 RON | 357.498 RON | 1.051.400 RON | 1.591.272 RON | 2.352.369 RON | 3.055.129 RON | 3.823.056 RON | 4.619.376 RON | 6.004.897 RON | 8.262.369 RON | 6.968.132 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.578 RON | 26.746 RON | 24.307 RON | 23.752 RON | 14.823 RON | 29.335 RON | 39.459 RON | 72.882 RON | 271.604 RON | 902.901 RON | 1.328.400 RON | 1.868.612 RON | 2.261.587 RON | 2.733.533 RON | 3.542.615 RON | 4.180.538 RON | 4.546.444 RON |
|---|
| Datorii totale | 136.541 RON | 376 RON | 0 RON | 100 RON | 1.023 RON | 64.251 RON | 73.171 RON | 331.597 RON | 824.958 RON | 939.936 RON | 1.542.342 RON | 1.704.890 RON | 2.601.391 RON | 2.742.142 RON | 3.344.009 RON | 9.251.092 RON | 7.750.689 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 1 | 0 | — | 2 | 2 | 4 | — | 3 | — | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3 |
|---|