Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 apr. 2024 și 11 iun. 2026.
SERVICII DE INTOCMIRE REGISTRU SPATII VERZI
Achizitie servicii de proiectare Amplasare mobilier urban inteligent
SERVICII DE PROIECTARE AMPLASARE STALPI DE ILUMINAT STRADAL FOTOVOLTAICI INTELIGENTI
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic - Amplasare stâlpi de iluminat fotovoltaici inteligenți
SERVICII DE PROIECTARE FAZA PTh
Servicii de proiectare faza DALI - Cămin Cultural Nicșeni
Serv. de proiect teh pt invest: “Reab. ter și Energ a Obect. educ. Șc Gimnazială Mileanca corp C2
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24547758
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
367.709 RON
Profit net
242.084 RON
Capitaluri proprii
165.970 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 264.373 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.800 RON | 55.985 RON | 36.370 RON | 156.760 RON | 32.939 RON | 11.500 RON | 60.300 RON | 172.781 RON | 168.011 RON | 182.350 RON | 367.709 RON |
| Profit net | 827 RON | 35.482 RON | 15.969 RON | 86.077 RON | 31.143 RON | 7.603 RON | 56.903 RON | 123.005 RON | 108.900 RON | 91.140 RON | 242.084 RON |
| Total active | 620 RON | 38.571 RON | 52.916 RON | 138.689 RON | 169.932 RON | 154.214 RON | 187.569 RON | 311.920 RON | 419.959 RON | 73.868 RON | 211.669 RON |
Comparație cu 210 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 6.966 RON |
| Active circulante | 620 RON | 38.571 RON | 52.916 RON | 138.689 RON | 169.932 RON | 154.214 RON | 187.569 RON | 311.920 RON | 419.959 RON | 73.868 RON | 204.703 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 463 RON | 35.946 RON | 52.114 RON | 138.192 RON | 169.334 RON | 151.937 RON | 183.840 RON | 306.845 RON | 415.746 RON | 23.525 RON | 165.970 RON |
|---|
| Datorii totale | 157 RON | 2.625 RON | 802 RON | 497 RON | 598 RON | 2.277 RON | 3.729 RON | 5.075 RON | 4.213 RON | 50.343 RON | 45.699 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|