Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 14 sept. 2017 și 28 oct. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 477 atribuiri.
Service intretinere programe informatice
Service intretinere programe informatice
Servicii de actualizare si intretinere legea 226/ 2021 -lemne
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Service intretinere programe informatice
Servicii de stocare date
Service intretinere programe informatice
Service intretinere programe informatice
Servicii de intretinere retea si pagina web
Servicii de mentenanta programe informatice Utilitati
Servicii de mentenanta programe informatice Asistenta Sociala
Servicii intretinere programe informatice
Venit minim de incluziune - evidenta electronica
Program informatic Registru agricol 2025-2029
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Servicii de stocare date
Servicii de stocare date
Servicii de introducere de date
Modul RO Factura Program Informatic Facturare Apa
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Transfer baza de date Registru Agricol in RAN
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24645080
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
252.260 RON
Profit net
198.242 RON
Capitaluri proprii
198.442 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.792 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.097 RON | 82.381 RON | 118.008 RON | 73.397 RON | 40.641 RON | 86.807 RON | 108.751 RON | 137.052 RON | 97.058 RON | 228.469 RON | 246.512 RON | 299.743 RON | 298.388 RON | 294.940 RON | 255.544 RON | 252.260 RON |
| Profit net | 90.296 RON | 46.599 RON | 98.460 RON | 54.148 RON | 27.692 RON | 75.544 RON | 96.059 RON | 125.975 RON | 70.856 RON | 178.917 RON | 199.646 RON | 254.537 RON | 244.369 RON | 243.350 RON | 173.618 RON |
Comparație cu 105 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 198.242 RON |
| Total active | 94.291 RON | 116.817 RON | 105.670 RON | 97.206 RON | 66.515 RON | 80.723 RON | 154.189 RON | 145.475 RON | 107.389 RON | 183.405 RON | 205.998 RON | 264.807 RON | 254.596 RON | 302.839 RON | 270.155 RON | 209.957 RON |
|---|
| Active imobilizate | 725 RON | — | — | — | — | — | — | 2.701 RON | 1.801 RON | 900 RON | — | 5.109 RON | 2.168 RON | 50.129 RON | 2.749 RON | 1.833 RON |
|---|
| Active circulante | 93.566 RON | 116.817 RON | 105.670 RON | 97.206 RON | 66.515 RON | 80.723 RON | 154.189 RON | 142.774 RON | 105.588 RON | 182.505 RON | 205.998 RON | 259.698 RON | 252.428 RON | 252.710 RON | 267.406 RON | 208.124 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 92.417 RON | 48.720 RON | 102.911 RON | 66.042 RON | 43.527 RON | 78.074 RON | 98.589 RON | 126.175 RON | 71.056 RON | 179.117 RON | 199.846 RON | 254.737 RON | 244.569 RON | 243.550 RON | 173.818 RON | 198.442 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.874 RON | 68.097 RON | 2.759 RON | 31.164 RON | 22.988 RON | 2.649 RON | 55.600 RON | 19.300 RON | 36.333 RON | 4.288 RON | 6.152 RON | 10.070 RON | 10.027 RON | 59.289 RON | 96.337 RON | 11.515 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 |
|---|