Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 nov. 2020 și 19 oct. 2022.
Diverse materiale pentru lucrari de constructii
Produse de bricolaj
Materiale pentru lucrari de constructii
Diverse produse de bricolaj
PRODUSE DE CURATENIE
MATERIALE PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25278763
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.286.474 RON
Profit net
6.421 RON
Capitaluri proprii
280.456 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.236.409 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 69.357 RON | 97.647 RON | 118.884 RON | 135.424 RON | 121.633 RON | 105.033 RON | 139.921 RON | 211.321 RON | 401.284 RON | 471.908 RON | 643.451 RON | 792.710 RON | 856.197 RON | 1.021.761 RON | 1.016.080 RON | 1.131.976 RON | 1.286.474 RON |
| Profit net | -2.182 RON | 7.106 RON | 2.331 RON | -4.180 RON | 1.252 RON | -4.754 RON | 16.046 RON | 9.326 RON | -5.373 RON | -2.421 RON | 69 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36.712 RON |
| 40.752 RON |
| 74.592 RON |
| 33.910 RON |
| 112.144 RON |
| 6.421 RON |
| Total active | 56.103 RON | 67.028 RON | 139.298 RON | 231.312 RON | 242.357 RON | 202.810 RON | 244.172 RON | 249.757 RON | 396.969 RON | 456.850 RON | 459.815 RON | 499.925 RON | 678.835 RON | 657.420 RON | 827.733 RON | 937.309 RON | 973.663 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.255 RON | — | — | — | — | — | — | — | 718 RON | 718 RON | 718 RON | 718 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 54.848 RON | 67.028 RON | 139.298 RON | 231.312 RON | 242.357 RON | 202.810 RON | 244.172 RON | 249.757 RON | 396.251 RON | 456.132 RON | 459.097 RON | 499.207 RON | 678.835 RON | 657.420 RON | 827.733 RON | 937.309 RON | 973.663 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.982 RON | 5.124 RON | 7.455 RON | 3.275 RON | 4.527 RON | -227 RON | 25.367 RON | 34.693 RON | 10.448 RON | 8.608 RON | 8.677 RON | 45.389 RON | 86.141 RON | 160.733 RON | 194.642 RON | 300.530 RON | 280.456 RON |
|---|
| Datorii totale | 58.085 RON | 61.904 RON | 131.843 RON | 228.037 RON | 237.830 RON | 203.037 RON | 218.805 RON | 215.064 RON | 386.521 RON | 449.215 RON | 452.111 RON | 455.509 RON | 592.694 RON | 496.687 RON | 633.091 RON | 636.779 RON | 693.207 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | — | — | — | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|