Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25292148
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
965.579 RON
Profit net
-13.296 RON
Capitaluri proprii
-395.305 RON
Număr mediu salariați
18
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 805.248 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.549 RON | 4.920 RON | 69 RON | 1.565 RON | 2.243 RON | 8.794 RON | 6.365 RON | 19.313 RON | 143.429 RON | 203.780 RON | 216.606 RON | 19.788 RON | 455.782 RON | 736.020 RON | 915.793 RON | 760.118 RON | 965.579 RON |
| Profit net | -3.096 RON | -989 RON | -201 RON | -1.055 RON | -3.413 RON | -39.971 RON | -52.197 RON | -75.097 RON | -9.599 RON | -15.174 RON |
Comparație cu 192 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.577 RON |
| -18.576 RON |
| -131.532 RON |
| -12.467 RON |
| 76.347 RON |
| -146.134 RON |
| -13.296 RON |
| Total active | 1.524 RON | 59.960 RON | 2.167 RON | 6.512 RON | 5.869 RON | 14.028 RON | 5.208 RON | 3.963 RON | 20.854 RON | 17.711 RON | 70.739 RON | 75.800 RON | 82.219 RON | 85.093 RON | 102.807 RON | 61.090 RON | 88.883 RON |
|---|
| Active circulante | 1.524 RON | 59.960 RON | 2.167 RON | 6.512 RON | 5.869 RON | 14.028 RON | 5.208 RON | 3.963 RON | 20.854 RON | 17.711 RON | 70.739 RON | 75.800 RON | 82.219 RON | 85.093 RON | 102.807 RON | 61.090 RON | 88.883 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.896 RON | -1.100 RON | -1.300 RON | -2.355 RON | -5.769 RON | -45.739 RON | -97.936 RON | -173.033 RON | -182.632 RON | -197.806 RON | -151.229 RON | -169.805 RON | -301.338 RON | -313.804 RON | -237.457 RON | -382.009 RON | -395.305 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.420 RON | 61.060 RON | 3.467 RON | 8.867 RON | 11.638 RON | 59.767 RON | 103.144 RON | 176.996 RON | 203.486 RON | 215.517 RON | 221.968 RON | 245.605 RON | 383.557 RON | 398.897 RON | 340.264 RON | 443.099 RON | 484.188 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | 2 | 4 | 7 | 7 | 8 | 9 | 7 | 18 | 16 | 24 | 21 | 18 | 18 |
|---|