Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25445144
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU ANCA
Prin: NEDELCU ANCA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
8.200 RON
Profit net
3.233 RON
Capitaluri proprii
-6.876 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 4.891 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.850 RON | 26.500 RON | 19.300 RON | 17.700 RON | 17.045 RON | 3.950 RON | 0 RON | 14.800 RON | 6.800 RON | 4.700 RON | 6.200 RON | 16.500 RON | 11.500 RON | 8.200 RON |
| Profit net | 479 RON | 616 RON | 1.126 RON | 1.077 RON | 4.174 RON | -5.204 RON | 0 RON | 2.454 RON | -2.196 RON | -6.525 RON | -9.757 RON | -5.124 RON | 7.273 RON | 3.233 RON |
| Total active | 1.194 RON |
Comparație cu 53 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2023.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.049 RON |
| 2.677 RON |
| 3.549 RON |
| 8.364 RON |
| 2.469 RON |
| 2.469 RON |
| 5.118 RON |
| 3.830 RON |
| 3.802 RON |
| 3.193 RON |
| 3.255 RON |
| 1.997 RON |
| 124 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.194 RON | 5.049 RON | 2.677 RON | 3.549 RON | 8.364 RON | 2.469 RON | 2.469 RON | 5.118 RON | 3.830 RON | 3.802 RON | 3.193 RON | 3.255 RON | 1.997 RON | 124 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 679 RON | 1.295 RON | 2.421 RON | 3.499 RON | 7.673 RON | 2.469 RON | 2.469 RON | 4.923 RON | 2.727 RON | -3.798 RON | -13.555 RON | -18.679 RON | -10.108 RON | -6.876 RON |
|---|
| Datorii totale | 515 RON | 3.754 RON | 256 RON | 50 RON | 691 RON | 0 RON | 0 RON | 195 RON | 1.103 RON | 7.600 RON | 16.748 RON | 21.934 RON | 12.105 RON | 7.000 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|