Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25580264
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUSTĂCILĂ ILIE
Prin: MUSTĂCILĂ ILIE
Prin: MUSTĂCILĂ ILIE
Prin: MUSTĂCILĂ ILIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.500 RON
Profit net
-16.023 RON
Capitaluri proprii
16.931 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 56.556 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.866 RON | 44.930 RON | 22.384 RON | 72.363 RON | 31.179 RON | 454.520 RON | 103.350 RON | 60.000 RON | 9.500 RON | 108.850 RON | 17.500 RON | 11.500 RON | — | — | — |
| Profit net | 66.444 RON | 8.835 RON | 5.933 RON | 39.996 RON | 8.034 RON | 272.376 RON | 8.231 RON | 9.928 RON | -2.306 RON | 86.912 RON | 1.465 RON | 306 RON | -8.497 RON | -8.600 RON | -16.023 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2020.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 104.523 RON |
| 97.815 RON |
| 102.234 RON |
| 138.650 RON |
| 95.788 RON |
| 476.244 RON |
| 451.352 RON |
| 407.104 RON |
| 116.881 RON |
| 197.704 RON |
| 156.908 RON |
| 159.149 RON |
| 103.580 RON |
| 95.221 RON |
| 16.931 RON |
| Active circulante | 104.523 RON | 97.815 RON | 102.234 RON | 138.650 RON | 95.788 RON | 476.244 RON | 451.352 RON | 407.104 RON | 116.881 RON | 197.704 RON | 156.908 RON | 159.149 RON | 103.580 RON | 95.221 RON | 16.931 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 66.644 RON | 75.478 RON | 81.412 RON | 121.408 RON | 91.441 RON | 363.817 RON | 366.237 RON | 376.166 RON | 16.094 RON | 103.006 RON | 104.471 RON | 104.777 RON | 41.880 RON | 32.954 RON | 16.931 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.879 RON | 22.337 RON | 20.822 RON | 17.242 RON | 4.347 RON | 112.427 RON | 85.115 RON | 30.938 RON | 100.787 RON | 94.698 RON | 52.437 RON | 54.372 RON | 61.700 RON | 62.267 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
|---|