Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25813750
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MITREA COSTINEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
402.125 RON
Profit net
383.614 RON
Capitaluri proprii
472.433 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 391.696 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.093 RON | 192.630 RON | 95.122 RON | 106.864 RON | 91.070 RON | 62.308 RON | 54.540 RON | 150.593 RON | 195.432 RON | 209.396 RON | 257.882 RON | 287.081 RON | 286.926 RON | 282.658 RON | 332.451 RON | 379.698 RON | 402.125 RON |
| Profit net | 3.380 RON | 148.411 RON | 82.388 RON | 97.167 RON | 79.173 RON | 47.811 RON | 40.900 RON | 124.258 RON | 157.276 RON | 155.337 RON | 204.224 RON | 231.474 RON |
Comparație cu 37 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 222.458 RON |
| 227.259 RON |
| 271.464 RON |
| 301.125 RON |
| 383.614 RON |
| Total active | 4.342 RON | 152.378 RON | 87.250 RON | 183.812 RON | 200.952 RON | 248.778 RON | 289.102 RON | 129.013 RON | 286.321 RON | 193.784 RON | 207.729 RON | 235.380 RON | 226.001 RON | 248.700 RON | 282.411 RON | 322.501 RON | 478.161 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 1.714 RON | 3.037 RON | 1.424 RON | 155 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.342 RON | 152.378 RON | 87.250 RON | 183.812 RON | 200.952 RON | 248.778 RON | 289.102 RON | 127.299 RON | 283.284 RON | 192.360 RON | 207.574 RON | 235.380 RON | 226.001 RON | 248.700 RON | 282.411 RON | 322.501 RON | 478.161 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.580 RON | 151.991 RON | 85.968 RON | 183.135 RON | 199.808 RON | 247.620 RON | 288.520 RON | 126.778 RON | 284.054 RON | 190.875 RON | 204.424 RON | 231.674 RON | 222.659 RON | 227.460 RON | 278.424 RON | 301.319 RON | 472.433 RON |
|---|
| Datorii totale | 762 RON | 387 RON | 1.282 RON | 677 RON | 1.144 RON | 1.158 RON | 582 RON | 2.235 RON | 2.267 RON | 2.909 RON | 3.305 RON | 3.706 RON | 3.342 RON | 21.240 RON | 3.987 RON | 21.182 RON | 5.728 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|