Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 apr. 2023 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 70 atribuiri.
Beton gata de turnare
ACHIZITIE LUCRARI
Refacere imbracaminte cu pavaje vechi statie autobuz Curteni
Lucrări întreținere sistemului de canalizare și aduc. la cotă a căminelor pentru asig sigurantei rut
Lucrări de amenajare platformă betonată statie Bardesti si pubele ANL
Reparatii carosabil cu asfalt (plombari)
Reparații străzi cu decapare (Plombări) și reparații capace cămin în comuna Sâncraiu de Mureș
Lucrări de amenajare statie de autobus str. Principală nr. 349 sat Nazna com. Sâncraiu de Mureș
Reparare si inlocuire capac de canalizare str. Voinicenilor
Lucrări de reparații gard primaria Santana de Mures
Lucrări de montare banci stradale
Lucrări de reparare și montare rigole de beton Bardesti
Reparatii carosabil cu asfalt la grosime de 5 cm(plombari)
Reparare si inlocuire capac de canalizare + Montare capac hidrant exterior
Reparare si inlocuire capac de canalizare str. Voinicenilor
Reparații străzi cu decapare (Plombări)
Reparatii carosabil cu asfalt la grosime de 5 cm(plombari)
Beton gata de turnare
Furnizare și montare dale de cauciuc in doua parcuri de joaca comuna Santana de Mures
Reparare si inlocuire capac de canalizare
REPARATII PLOMBARI CAROSABIL ÎN COM. SÂNCRAIU DE MUREȘ
Executie lucrări (rigole, camin de colectare apa, sant) în loc. Berghia, com. Pănet
Beton gata de turnare
Beton gata de turnare
Lucrări de amenajare platformă betonată pentru statiile de autobuz
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25847079
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
914.950 RON
Profit net
81.314 RON
Capitaluri proprii
291.412 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 892.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.376 RON | 697 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 626.119 RON | 843.137 RON | 914.950 RON |
| Profit net | -1.827 RON | -3.228 RON | -2.474 RON | -2.717 RON | -2.424 RON | -2.239 RON | -1.687 RON | -60 RON | -60 RON | -60 RON | -60 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -70 RON |
| -60 RON |
| -252 RON |
| 101.252 RON |
| 125.865 RON |
| 81.314 RON |
| Total active | 1.334 RON | 205 RON | 231 RON | 214 RON | 265 RON | 276 RON | 267 RON | 207 RON | 247 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 217 RON | 15 RON | 255.171 RON | 424.381 RON | 338.075 RON |
|---|
| Active imobilizate | 606 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 55.521 RON | 39.810 RON | 57.436 RON |
|---|
| Active circulante | 728 RON | 205 RON | 231 RON | 214 RON | 265 RON | 276 RON | 267 RON | 207 RON | 247 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 217 RON | 15 RON | 199.650 RON | 384.571 RON | 280.639 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.627 RON | -4.855 RON | -7.329 RON | -10.046 RON | -12.470 RON | -14.709 RON | -16.396 RON | -16.456 RON | -16.516 RON | -16.576 RON | -16.636 RON | -16.706 RON | -16.766 RON | -17.018 RON | 84.234 RON | 210.099 RON | 291.412 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.961 RON | 5.060 RON | 7.560 RON | 10.260 RON | 12.735 RON | 14.985 RON | 16.663 RON | 16.663 RON | 16.763 RON | 16.803 RON | 16.863 RON | 16.933 RON | 16.983 RON | 17.033 RON | 170.937 RON | 214.282 RON | 47.109 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 5 | 5 | 5 |
|---|