Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26374505
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELEA VICTORIA
Prin: NEDELEA VICTORIA
Prin: NEDELEA VICTORIA
Prin: NEDELEA VICTORIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
643.827 RON
Profit net
5.799 RON
Capitaluri proprii
119.286 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 2.289.079 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.176.456 RON | 1.243.622 RON | 1.680.343 RON | 1.836.964 RON | 1.581.440 RON | 1.949.285 RON | 2.143.805 RON | 2.454.721 RON | 2.867.765 RON | 2.967.827 RON | 643.827 RON |
| Profit net | 4.584 RON | 5.736 RON | 4.656 RON | 11.408 RON | -42.256 RON | 19.778 RON | 6.323 RON | 10.337 RON | 4.430 RON | 6.488 RON | 5.799 RON |
| Total active | 257.597 RON | 307.037 RON | 244.963 RON | 206.289 RON | 208.767 RON | 311.853 RON | 477.130 RON | 696.134 RON | 1.099.917 RON | 670.130 RON | 380.148 RON |
Comparație cu 160 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2023.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 24.738 RON | 3.436 RON | 0 RON | — | 10.504 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 232.859 RON | 303.601 RON | 244.963 RON | 206.289 RON | 198.263 RON | 311.853 RON | 477.130 RON | 696.134 RON | 1.099.917 RON | 670.130 RON | 380.148 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.784 RON | 10.518 RON | 15.174 RON | 26.582 RON | -15.674 RON | 4.105 RON | 10.428 RON | 65.565 RON | 79.536 RON | 86.024 RON | 119.286 RON |
|---|
| Datorii totale | 252.813 RON | 296.519 RON | 229.789 RON | 179.707 RON | 224.441 RON | 307.748 RON | 466.702 RON | 630.569 RON | 1.020.381 RON | 584.106 RON | 260.862 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 5 | 6 | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 |
|---|