Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26431864
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
56.880 RON
Profit net
-72.593 RON
Capitaluri proprii
-128.903 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 156.508 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.905 RON | 18.731 RON | 8.410 RON | 11.970 RON | 9.985 RON | 109.874 RON | 52.369 RON | 38.406 RON | 3.460 RON | 33.210 RON | — | 109.495 RON | 150.340 RON | 281.094 RON | — | 56.880 RON |
| Profit net | -1.475 RON | 331 RON | -3.649 RON | 713 RON | 1.684 RON | 78.575 RON | 4.927 RON | -10.094 RON | -87.900 RON | -81.625 RON | -28.250 RON | 65.362 RON | 69.149 RON |
Comparație cu 84 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.145 RON |
| -30.766 RON |
| -72.593 RON |
| Total active | 3.936 RON | 8.274 RON | 6.798 RON | 3.698 RON | 725 RON | 81.143 RON | 13.657 RON | 2.998 RON | 4.080 RON | 3.776 RON | 5.318 RON | 4.582 RON | 4.516 RON | 21.477 RON | -216 RON | 105 RON |
|---|
| Active circulante | 3.936 RON | 8.274 RON | 6.798 RON | 3.698 RON | 725 RON | 81.143 RON | 13.657 RON | 2.998 RON | 4.080 RON | 3.776 RON | 5.318 RON | 4.582 RON | 4.516 RON | 21.477 RON | -216 RON | 105 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.275 RON | -944 RON | -4.593 RON | -3.880 RON | -2.196 RON | 76.379 RON | 335 RON | -9.760 RON | -97.660 RON | -179.284 RON | -207.534 RON | -142.172 RON | -73.023 RON | -25.544 RON | -56.310 RON | -128.903 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.211 RON | 9.218 RON | 11.391 RON | 7.578 RON | 2.921 RON | 4.764 RON | 13.322 RON | 12.758 RON | 101.740 RON | 183.060 RON | 212.852 RON | 146.754 RON | 77.539 RON | 47.021 RON | 56.094 RON | 129.491 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | — | 3 |
|---|