Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27083881
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ANDEA MIHAELA, ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA MIHAELA, ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA VALENTIN
Prin: ANDEA VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
312.142 RON
Profit net
5.050 RON
Capitaluri proprii
12.439 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 60.176 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.650 RON | 401.909 RON | 600.560 RON | 710.648 RON | 147.468 RON | 717.000 RON | 74.467 RON | 88.091 RON | 9.244 RON | 37.000 RON | 225.535 RON | 900 RON | 2.500 RON | 2.690 RON | 299.273 RON | 312.142 RON |
| Profit net | 400 RON | 150.764 RON | 592 RON | -30.005 RON | 14.881 RON | -10.537 RON | 9.299 RON | 12.959 RON | 6.986 RON | 34.795 RON | 3.978 RON | 238 RON | 1.317 RON | 603 RON |
Comparație cu 371 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.991 RON |
| 5.050 RON |
| Total active | 2.898 RON | 888.591 RON | 623.044 RON | 426.350 RON | 367.448 RON | 468.491 RON | 396.704 RON | 256.808 RON | 236.669 RON | 273.816 RON | 233.779 RON | 619 RON | 2.269 RON | 4.489 RON | 130.035 RON | 21.670 RON |
|---|
| Active imobilizate | 126 RON | 195.579 RON | 560.040 RON | 422.978 RON | 285.948 RON | 148.982 RON | 12.332 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 2.772 RON | 693.012 RON | 63.004 RON | 3.372 RON | 81.500 RON | 319.509 RON | 384.372 RON | 256.808 RON | 236.669 RON | 273.816 RON | 233.779 RON | 619 RON | 2.269 RON | 4.489 RON | 130.035 RON | 21.670 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 600 RON | 151.364 RON | 151.956 RON | 121.950 RON | 136.831 RON | 126.294 RON | 135.594 RON | 148.553 RON | 155.539 RON | 190.333 RON | 194.311 RON | 478 RON | 1.795 RON | 2.398 RON | 7.389 RON | 12.439 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.298 RON | 225.734 RON | 105.936 RON | 28.793 RON | 44.287 RON | 245.276 RON | 253.597 RON | 108.255 RON | 81.130 RON | 83.483 RON | 39.468 RON | 141 RON | 474 RON | 2.091 RON | 122.646 RON | 9.231 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 5 | 6 | 4 | 4 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
|---|