Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 aug. 2016 și 29 aug. 2019.
Se afișează cele mai recente 25 din 56 atribuiri.
SERVICI DERATIZARE DEZINFECTIE DEZINSECTIE
SERVICII DERATIZARE DEZINFECTIE DEZINSECTIE
Servicii de dezinfectie
Servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie la Dradinita cu program prelungit nr. 2
Servicii dezinfectie, dezinsectie, deratizare
SERVICII DEZINFECTIE DEZINSECTIE SI DERATIZARE
Servicii de dezinfectie
Servicii de deratizare, dezinsectie si dezinfectie la institutii de invatamant
Servicii de deratizare
SERVICII DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
Servicii de dezinsectie
Dezinsectie spatii exterioare
Servicii de dezinsectie
Servicii deratizare scoli Filipestii de Padure
Servicii dezinsectie scoli Filipestii de Padure
Servicii dezinfectie scoli Filipestii de Padure
Servicii de deratizare
Servicii de dezinsectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de deratizare
Servicii de dezinsectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de dezinfectie
Servicii de deratizare
Servicii de dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27202370
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
383.067 RON
Profit net
16.326 RON
Capitaluri proprii
88.188 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 279.359 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.581 RON | 47.663 RON | 106.975 RON | 78.549 RON | 75.291 RON | 48.530 RON | 38.860 RON | 42.916 RON | 62.412 RON | 118.629 RON | 91.080 RON | 212.128 RON | 197.708 RON | 276.926 RON | 235.178 RON | 383.067 RON |
| Profit net | 2.980 RON | 6.094 RON | 34.865 RON | 49.197 RON | 51.932 RON | 29.384 RON | 15.759 RON | -1.093 RON | 16.789 RON | -1.267 RON | 1.141 RON | 4.714 RON | 953 RON | 23.885 RON |
Comparație cu 246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.041 RON |
| 16.326 RON |
| Total active | 3.916 RON | 4.848 RON | 47.556 RON | 93.660 RON | 148.915 RON | 175.055 RON | 26.517 RON | 45.757 RON | 22.686 RON | 22.188 RON | 25.676 RON | 30.428 RON | 40.853 RON | 70.652 RON | 94.695 RON | 158.107 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 1.944 RON | 1.278 RON | 611 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 19.246 RON | 16.311 RON | 101.180 RON |
|---|
| Active circulante | 3.916 RON | 2.904 RON | 46.278 RON | 93.049 RON | 148.915 RON | 175.055 RON | 26.517 RON | 45.757 RON | 22.686 RON | 22.188 RON | 25.676 RON | 30.428 RON | 40.853 RON | 51.406 RON | 78.384 RON | 56.927 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.180 RON | 9.274 RON | 44.138 RON | 93.335 RON | 145.267 RON | 200 RON | 200 RON | -893 RON | 15.896 RON | 14.629 RON | 15.770 RON | 20.483 RON | 21.436 RON | 45.321 RON | 71.862 RON | 88.188 RON |
|---|
| Datorii totale | 736 RON | 1.949 RON | 3.418 RON | 325 RON | 3.648 RON | 174.855 RON | 26.317 RON | 46.650 RON | 6.790 RON | 7.559 RON | 9.906 RON | 9.945 RON | 19.417 RON | 25.331 RON | 22.833 RON | 69.919 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|