Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27740477
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LORINCZ ATTILA
Prin: LORINCZ ATTILA
Prin: LORINCZ ATTILA
Prin: LORINCZ ATTILA
Prin: LORINCZ ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
104.536 RON
Profit net
14.682 RON
Capitaluri proprii
210 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 154.064 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 45.365 RON | 57.517 RON | 100.552 RON | 110.373 RON | 140.417 RON | 139.114 RON | 104.536 RON |
| Profit net | -1.553 RON | -5.119 RON | 3.623 RON | 12.382 RON | 14.995 RON | 21.825 RON | 23.618 RON | 14.682 RON |
| Total active | 1.147 RON | 33.037 RON | 35.042 RON | 14.273 RON | 27.535 RON | 48.590 RON | 25.331 RON | 14.895 RON |
| Active imobilizate | 711 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 36 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2017.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 436 RON |
| 33.037 RON |
| 35.042 RON |
| 14.273 RON |
| 27.535 RON |
| 48.590 RON |
| 25.331 RON |
| 14.895 RON |
| Capitaluri proprii | -1.353 RON | -6.472 RON | -2.839 RON | 9.543 RON | 24.539 RON | 24.538 RON | 210 RON | 210 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.500 RON | 39.509 RON | 37.881 RON | 4.730 RON | 2.996 RON | 24.052 RON | 25.121 RON | 14.685 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
|---|