Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 iul. 2018 și 31 mai 2023.
Distributie de apa si servicii conexe (Rev.2)
Construire si amenajare sala de mese, comuna Sichevita
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27754111
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
160.114 RON
Profit net
-26.553 RON
Capitaluri proprii
-299.157 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 213.245 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.517 RON | 73.988 RON | 105.682 RON | 165.506 RON | 157.977 RON | 122.795 RON | 130.186 RON | 247.626 RON | 216.691 RON | 297.879 RON | 215.927 RON | 170.016 RON | 160.051 RON | 124.857 RON | 150.807 RON | 160.114 RON |
| Profit net | -1.064 RON | -7.301 RON | 1.165 RON | 2 RON | 179 RON | 13.496 RON | -17.985 RON | -53 RON | -23.578 RON | -162.750 RON | 7.162 RON | 3.914 RON | 10.298 RON |
Comparație cu 257 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 37), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -181.270 RON |
| -109.061 RON |
| -26.553 RON |
| Total active | 2.717 RON | 490 RON | 2.585 RON | 8.058 RON | 1.757 RON | 20.043 RON | 5.217 RON | 27.696 RON | 1.216 RON | -159.641 RON | 24.667 RON | -2.077 RON | 24.420 RON | 62.581 RON | 34.598 RON | 3.259 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | -175.955 RON | -10.385 RON | -20.769 RON | -31.154 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.717 RON | 490 RON | 2.585 RON | 8.058 RON | 1.757 RON | 20.043 RON | 5.217 RON | 27.696 RON | 1.216 RON | 16.314 RON | 35.052 RON | 18.692 RON | 55.574 RON | 62.581 RON | 34.598 RON | 3.259 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -864 RON | -8.165 RON | -7.000 RON | -8.741 RON | -4.978 RON | 8.519 RON | -9.758 RON | -9.811 RON | -35.080 RON | -197.837 RON | -14.626 RON | -51.204 RON | -17.206 RON | -144.684 RON | -276.004 RON | -299.157 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.581 RON | 8.655 RON | 9.585 RON | 16.799 RON | 6.735 RON | 11.524 RON | 14.975 RON | 37.507 RON | 36.296 RON | 38.196 RON | 89.293 RON | 49.127 RON | 41.626 RON | 207.265 RON | 310.602 RON | 302.416 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|