Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 mar. 2017 și 31 aug. 2017.
cartus toner original HP CF 410A black
reumplere cartus toner Canon 719
reumplere HP CB540A: black, cyan, magenta, yellow
reumplere cartus toner Canon 719 cu schimbare de cilindru
cartus toner original HP CF 410A yellow
REINCARACARE CARTUS HP CB450A
reumplere HP 12A
Pachet tonere 932 XL - black si 933XL - cyan, magenta , yellow
Reumplere cartus HP CB 540A
Pachet cartuse HP CF410A - black, cyan, magenta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27773989
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OPREA RĂZVAN ARTEMIU
Prin: OPREA RĂZVAN ARTEMIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.627 RON
Profit net
4.266 RON
Capitaluri proprii
13.695 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 11.963 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 127 RON | 25.443 RON | 8.799 RON | 5.901 RON | 5.627 RON |
| Profit net | — | -1.698 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -2.290 RON | 5.815 RON | 3.568 RON | 3.834 RON | 4.266 RON |
| Total active | 1.100 RON | 553 RON | 319 RON | 319 RON | 319 RON | 319 RON | 4.682 RON | 11.122 RON | 6.879 RON | 10.980 RON | 14.051 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1292 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 654 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 446 RON | 553 RON | 319 RON | 319 RON | 319 RON | 319 RON | 4.682 RON | 11.122 RON | 6.879 RON | 10.980 RON | 14.051 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | -1.498 RON | -1.498 RON | -1.498 RON | -1.498 RON | -1.498 RON | -3.788 RON | 2.027 RON | 5.595 RON | 9.429 RON | 13.695 RON |
|---|
| Datorii totale | 900 RON | 2.051 RON | 1.817 RON | 1.817 RON | 1.817 RON | 1.817 RON | 8.470 RON | 9.095 RON | 1.284 RON | 1.551 RON | 356 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
|---|