Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 dec. 2016 și 27 nov. 2017.
Reparatii usi termopan
Reparatii geamuri termopan
Servicii reglaje termopane
Sistem de panouri bordurate pentru gard/porti
Balamale,butuci si silduri usi
Servicii instalatii sanitare
Servicii instalatii sanitare
Servicii instalatii sanitare
Plase insecte
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27860147
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Prin: ROŞU IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.525 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 96.261 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.811 RON | 137.781 RON | 91.592 RON | 79.453 RON | 190.019 RON | 99.161 RON | 139.278 RON | 33.525 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -29.618 RON | 23.692 RON | 21.581 RON | 23.339 RON | 55.229 RON | -22.449 RON | -56.979 RON | 10.396 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active |
Comparație cu 429 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2018.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.082 RON |
| 167.924 RON |
| 182.960 RON |
| 380.924 RON |
| 454.817 RON |
| 462.766 RON |
| 28.757 RON |
| 25.391 RON |
| 25.391 RON |
| 25.390 RON |
| 25.391 RON |
| 25.391 RON |
| 25.391 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 35.082 RON | 167.924 RON | 182.960 RON | 380.924 RON | 454.817 RON | 462.766 RON | 28.757 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 25.390 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -29.418 RON | -5.726 RON | 15.855 RON | 39.195 RON | 94.424 RON | 71.974 RON | 14.995 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 25.390 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 25.391 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.500 RON | 173.650 RON | 167.105 RON | 341.729 RON | 360.393 RON | 390.792 RON | 13.762 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|